امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۷:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 159321
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۲۳:۳۰
تعداد بازدید: 262
به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم زینب ماه مارس گذشته بعد از پاره کردن عکس پادشاه بحرین زندانی شد و پسر یک سالۀ اش را هم با خود به زندان برد.وزارت ...

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم زینب ماه مارس گذشته بعد از پاره کردن عکس پادشاه بحرین زندانی شد و پسر یک سالۀ اش را هم با خود به زندان برد.

وزارت خارجه بحرین مدعی شده که به "دلایل انسانی" الخواجه را آزاد می کند اما از سوی دیگر نیز اعلام کرده که آزادی الخواجه در چارچوب پیگیری های امور زندانیانی است که تابعیت خارجی دارند.
زینب که ماه دسامبر 2014 به سه سال زندان محکوم شد، دختر عبدالهادی الخواجه فعال حقوقی معروف بحرین است که به زندان ابد محکوم شده است.

زینب الخواجه تابعیت دوگانۀ بحرینی – دانمارکی دارد و قرار است به همراه زن دیگری به نام آرینا بوگوتووا که دختری 4 ساله دارد و تابعیتش اعلام نشده، آزاد شود.
ماه گذشته شیخ خالد بن احمد آل خلیفه وزیر خارجه بحرین در کنفرانس مطبوعاتی با جان کری همتای آمریکایی خود از آزادی الخواجه خبر داده بود.

آزادی الخواجه به عنوان یک شهروند دو تابعیتی در حالی است که بسیاری از زندانیان سیاسی در این کشور از جمله پدر وی هنوز در بدترین شرایط در زندان به سر می برند.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/ 852

 

آخرین اخبار
پربازدید ها