امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۱:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 159331
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 343
به گزارش پیروان مــوعــود، پايگاه خبري السومريه نيوز عراق با اشاره به آغاز اين عمليات از صبح امروز، به نقل از ابراهيم دعبون فرمانده عمليات الجزيره، ...

به گزارش پیروان مــوعــود، پايگاه خبري السومريه نيوز عراق با اشاره به آغاز اين عمليات از صبح امروز، به نقل از ابراهيم دعبون فرمانده عمليات الجزيره، نوشت: اين عمليات از سه محور با مشاركت نيروهاي امنيتي و مردمي، همچنين جنگنده هاي عراقي آغاز شده است.

پيشتر نيروهاي عراقي در غرب الانبار موفق شده بودند تا شهرستان هيت، منطقه دولاب، زخيخه و راه ارتباطي بغدادي - هيت را آزاد كنند.

نيروهاي عراقي همچنين طي روزهاي گذشته تعدادي از مناطق واقع در بخش هاي جنوبي و شمالي شهر فلوجه از جمله مناطق البو خميس، البو خالد، البوعاصي و حد فاصل عامريه - سلام در جنوب فلوجه را آزاد كردند.

نيروهاي مشترك عراقي از چهارم ارديبهشت سال جاري از سه محور با حمايت نيروي هوايي٬ عمليات آزاد سازي منطقه دولاب، زخيخه و راه ارتباطي ميان منطقه بغدادي و شهرستان هيت در استان الانبار را آغاز كرده اند.

گروه تروريستي داعش از اوايل سال 93 بخش هايي از عراق را اشغال كرده است، اما نيروهاي عراقي طي ماه هاي گذشته، مناطقي در شمال و غرب عراق را از لوث وجود عناصر گروهك تروريستي داعش پاكسازي كرده اند.

منبع: ایرنا

 

برچسب ها: داعش,الانبار
آخرین اخبار
پربازدید ها