امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 22
۰۴:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15935
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 112
سرهنگ رضا سلبی رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس اعلام کرد: در ساعت 11:05 روز گذشته بر اثر برخورد 2 دستگاه تریلی ...

سرهنگ رضا سلبی رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس اعلام کرد: در ساعت 11:05 روز گذشته بر اثر برخورد 2 دستگاه تریلی ولوو در کیلومتر 35 محور بندرعباس لنگه در استان هرمزگان، 2 نفر جان خود را از دست دادند که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را انحراف به چپ از جانب راننده یکی از 2 دستگاه تریلی ولوو اعلام کردند. 

سرهنگ سلبی در ادامه افزود: ساعت 12:30 روز گذشته بر اثر واژگونی یک‌دستگاه پراید در کیلومتر 35 محور شیراز - فسا در استان فارس، یک نفر جان خود را از دست داد و 4 نفر مجروح شدند که کارشناسان پلیس راه علت این حادثه را عدم توجه به جلو از جانب راننده سواری پراید اعلام کردند.

وی افزود: با بررسی تصادفات روز گذشته مهمترین علل حوادث رانندگی، عدم توجه به جلو 37 درصد، تخطی از سرعت مطمئنه 23 درصد، انحراف به چپ 14 درصد، عدم رعایت حق تقدم 16 درصد و خستگی و خواب آلودگی 2 درصد بوده است و همچنین 33 درصد از تصادفات مذکور مربوط به واژگونی خودروها و 15 درصد آن نیز مربوط به برخورد با عابرین پیاده بوده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها