امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۵:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 159359
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۱۸:۰۳
تعداد بازدید: 279
به گزارش «پیروان موعود»، یک منبع میدانی اطلاعات جدیدی از موشک‌باران روز گذشته (سه شنبه) تروریست‌ها به شهرک‌های ...

به گزارش «پیروان موعود»، یک منبع میدانی اطلاعات جدیدی از موشک‌باران روز گذشته (سه شنبه) تروریست‌ها به شهرک‌های «الفوعه» و «کفریا» ارائه داده است.
این منبع میدانی می‌گوید: بین 100 الی 150 راکت روز گذشته (سه شنبه) به سمت شهرک‌های «الفوعه» و «کفریا» شلیک شده است که هفت عدد از این راکت‌ها از نوع «فیا» و هفت عدد دیگر از نوع «حمم1» و 100 موشک از نوع «جهنم» هستند. بعلاوه دهها راکت بزرگ و کوچک از انواع مختلف نیز شلیک شده است.
وی می‌افزاید: در برخی پوکه‌های به جا مانده از خمپاره‌ها و راکت‌ها، مواد سمی کلر یافت شده است که عمدتا برای افزایش شدت انفجار به کار می‌رود و در صورت منفجر نشدن خمپاره نیز گاز‌های سمی اطراف محل اصابت خمپاره را تحت تأثیر قرار می‌دهد.
او تأکید کرد که با چشمان خود داخل پوکه‌ها را دیده و درون آن‌ها لوله‌ای شیشه‌ای به طول یک انگشت حاوی مواد سمی کلر بوده است.
این منبع میدانی در یخش دیگری به «بین‌الملل فارس» گفت: تروریست‌ها همچنین از راکت‌های پیشرفته‌تری استفاده می‌کنند که تا سه کیلومتر مسافت آن‌ها می‌رسد. آن‌ها خمپاره‌های «جهنم» خود را نیز بهینه سازی کرده‌اند که سرعت آن‌ها از زمان شلیک تا اصابت از 8 ثانیه به 3 ثانیه تقلیل یافته است.
تروریست‌های احرار الشام که عضو «ائتلاف جیش الفتح» در استان ادلب هستند، در چند روز گذشته به طور مستمر اقدام به نقض آتش‌بس و حملات خمپاره‌ای به شهرک‌های «الفوعه» و «کفریا» کرده‌اند که در پاسخ به این نقض آتش‌بس‌ها، جنگنده‌های روسی و دولت سوریه روز گذشته (سه شنبه) مواضع تروریست‌ها را بمباران کردند که در پی آن 37 تروریست کشته شد.

انتهاي پيام/٦٥٤

 

آخرین اخبار
پربازدید ها