امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۴:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 159362
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۱۸:۰۳
تعداد بازدید: 304
به گزارش «پیروان موعو»؛ اداره تبلیغات جنگ حزب الله در پست های متوالی در صفحه توییترِ خود خطاب به گروه های مسلح، هشدار داد: ای تروریستها! ...

به گزارش «پیروان موعو»؛ اداره تبلیغات جنگ حزب الله در پست های متوالی در صفحه توییترِ خود خطاب به گروه های مسلح، هشدار داد: ای تروریستها! آتش بس، سودی برای شما نخواهد داشت و ابتکار عمل در دست شما نخواهد بود.

در ادامه این پیام های توییتری آمده است: جنگ افزارهایی را که به داشتنِ آن ها فخر می فروختید، تماشا کنید که چطور در خان طومان به آتش کشیده می شوند. شکست و سرنگونی در انتظار شماست.


اداره تبلیغات جنگ حزب الله سپس عکس هایی از میزان چیرگی آتشباری ارتشسوریه و حزب الله بر خان طومان منتشر کرد. در این تصاویر، موشک های حرارتی، جنگ افزارهای عناصر مسلح تروریست را هدف قرار می دهند و تیربارهای سنگین نیز تحرکات عناصر تروریست را در خان طومان زیر نظر گرفته اند.


اداره تبلیغات جنگ حزب الله در آخرین پیامِ توییتری خود به گروه های مسلحِ تروریست تاکید کرد: هرچند شما برای چیرگی کامل بر خان طومان تا حد مرگ تلاش کردید، اما بدانید که منطقه، زیر آتش ماست و پیروزی، از آنِ شما نخواهد بود.


تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/٦٥٤

 

آخرین اخبار
پربازدید ها