امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۹:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 159422
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۰۰:۱۸
تعداد بازدید: 327
به گزارش «پیروان مــوعــود»، نامزد پیشتاز و جنجالی جمهوریخواه انتخابات آمریکا می‌گوید که طرح ممنوعیت ورود مسلمانان به این کشور، تنها ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، نامزد پیشتاز و جنجالی جمهوریخواه انتخابات آمریکا می‌گوید که طرح ممنوعیت ورود مسلمانان به این کشور، تنها یک «پیشنهاد» است.

در حالی که مبارزات انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا در جریان است، واکنش‌ها به طرح جنجالی دونالد ترامپ برای ممنوعیت ورود مسلمانان به آمریکا ادامه دارد؛‌ طرحی که به گفته او به منظور تامین امنیت و مقابله با تروریسم است.

مخالفت‌ها با طرح جنجالی نامزد پیشتاز جمهوریخواه نه تنها در آمریکا بلکه در دیگر کشورها هم به گوش می‌رسد و در آخرین مورد از این مخالفت‌ها، شهردار جدید و مسلمان لندن هم به مخالفت جدی با طرح مذکور پرداخت.

دونالد ترامپ به دنبال تشدید فشارها بر او به دلیل طرح ممنوعیت ورود مسلمانان به ویژه با توجه به انتخاب «صادق خان» در لندن، گفته که برای این قانون استثناهایی وجود خواهد داشت.

نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا همچنین در مصاحبه روز چهارشنبه(دیروز) با فاکس نیوز گفته که طرحش تنها یک پیشنهاد بوده است.

ترامپ گفت: «ما واقعا یک مشکل جدی داریم و این تنها یک ممنوعیت موقت(ورود مسلمانان به آمریکا) است و هنوز کسی آن را اجرایی نکرده بلکه این تنها یک پیشنهاد است».

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/ 85

آخرین اخبار
پربازدید ها