امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 19
۰۴:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 159429
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۰۰:۱۸
تعداد بازدید: 275
به گزارش «پیروان مــوعــود»، مرکز آزادی و حقوق بشر جمعیت «الوفاق» بحرین از تداوم تجاوزات دولت به شهروندان این کشور خبر ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، مرکز آزادی و حقوق بشر جمعیت «الوفاق» بحرین از تداوم تجاوزات دولت به شهروندان این کشور خبر داد.

وبگاه خبری «العهد» به نقل از این مرکز گزارش داد که سرویس امنیتی بحرین 1765 نفر را به خاطر عوامل مربوط به انقلاب این کشور بازداشت کرده است.

به گزارش این مرکز، در میان این افراد بازداشتی 120 کودک و 22 زن نیز حضور دارند.

بنا بر این گزارش، این بازداشت‌ها با زور و خشونت صورت گرفته است و در جریان آن رهبران اپوزیسیون بحرین، مدافعان حقوق بشر، فعالان و اصحاب رسانه بازداشت شده‌اند.

این مرکز در ادامه می‌افزاید، از قانون به عنوان چماقی برای ساکت کردن معارضان استفاده می‌شود و به گونه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد که آزادی بیان را نقض می‌کند.

به گزارش این مرکز، حالت‌های بازداشت در سال 2015 متنوع بوده است؛ 832 مورد با یورش شبانه به منازل، 436 مورد در خیابان، 114 مورد از طریق احضار، 66 مورد از طریق مراکز ایست و بازرسی، 18 مورد در گذرگاه‌های مرزی، 46 مورد از هیأت‌های دولتی به هنگام مراجعه به نهادهای رسمی و 153 مورد دیگر از راه‌های دیگر صورت گرفه است.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/ 852

آخرین اخبار
پربازدید ها