امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۸:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 159439
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۱۱:۲۱
تعداد بازدید: 222
به گزارش «پیروان مــوعــود»، یوس الکلابی از مسئولان نیروهای داوطلب مردمی تاکید کرد گرفتن انتقام خون شهداء و مجروحان انفجارهای بغداد، ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، یوس الکلابی از مسئولان نیروهای داوطلب مردمی تاکید کرد گرفتن انتقام خون شهداء و مجروحان انفجارهای بغداد، آزادسازی شهر فلوجه از اشغال باندهای تروریستی داعش است.

الکلابی که مراسمی به مناسبت بازگشت آوارگان ناحیه یثرب به مناطق خود در شهرستان الدجیل سخن می‌گفت و الفرات منتشر کرده است، فرزندان شما ملت عراق از بزرگترین کشتار تاریخ اسلام که جنایت اسپایکر است، چشم‌پوشی نخواهند کرد، ما آن را فراموش نکرده، بلکه با آزادسازی صلاح‌الدین از وجود تکفیری‌ها و قاتلان ضربه محکمی به آنها وارد کردیم.

وی خواستار آغاز همزیستی مسالمت آمیز با دولت محلی جدید شد و این درخواست را مطرح کرد که نیروهای داوطلب مردمی با تمام گروه‌هایشان پشتیبان این استان باشند.

این فرمانده نیروهای داوطلب مردمی گفت مناطقی که خودروهای بمب‌گذاری شده از آن مناطق ارسال شد و در راس آن فلوجه، ما به تروریست‌ها هشدار می‌دهیم که انتقام خون‌هایی که روز گذشته در بغداد ریخته شد، با آزادسازی فلوجه و نابودی داعش گرفته خواهد شد.

وی افزود ما در آینده نزدیک از طریق همکاری و همبستگی با مردم فلوجه و عشایر آن انتقام خواهیم گرفت و هرگز با عزاداری برای خون‌هایی که در بغداد ریخته شد، موافقت نخواهیم کرد مگر پس از آزادسازی فلوجه.

وی بر همبستگی و همکاری نیروهای داوطلب مردمی با نیروهای امنیتی و عشایر برای آزادسازی شهر فلوجه از اشغال داعش تاکید کرد و مردم فلوجه را به انتفاضه علیه تکفیری‌ها همانند مردم صلاح الدین دعوت کرد.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها