امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۱۳:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 159519
تاریخ انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۱۳:۵۱
تعداد بازدید: 229
به گزارش پیروان مــوعــود، فرمانده اسبق کل سپاه درباره ساز و کار آزادسازی «حلب» گفت: این استان از دو طرف به ترکیه وصل بوده و مرز نیست در ...

به گزارش پیروان مــوعــود، فرمانده اسبق کل سپاه درباره ساز و کار آزادسازی «حلب» گفت: این استان از دو طرف به ترکیه وصل بوده و مرز نیست در اختیار آن‌هاست.

سردار سرلشکر محسن رضایی، فرمانده اسبق کل سپاه در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان درباره تحولات میدانی سوریه گفت: من لباس رزم پوشیده ام تا هر کمکی لازم باشد انجام دهم.

وی با اشاره به تحولاتی که در منطقه «خان طومان» اتفاق افتاده ادامه داد: در حقیقت یک همکاری بین المللی در این منطقه صورت گرفته و عده‌ای از ژنرال‌های عربستان و ترکیه با سوء استفاده از آتش بس و با یک آتش سنگینی که بر آن منطقه وارد کردند؛ تلفات زیادی در منطقه "خان طومان"دادند تا آن منطقه را به تسخیر خود درآورند که انشالله به فضل پروردگار متعال ما یک تقاص خیلی سختی از آن خواهیم گرفت.

سرلشکر رضایی افزود: ملت ایران و مسلمین جهان مطمئن باشند نه تنها در سوریه بلکه در عراق تکفیری ها را دفن خواهیم کرد.

فرمانده اسبق سپاه با اشاره به آزاد سازی حلب خاطرنشان کرد: به هر حال پاکسازی "حلب"، کار ساده ای نیست؛ چون منطقه حلب از دو قسمت و از دو جناج به خاک ترکیه وصل بوده و مرز هم کاملاً در اختیار آن ها است و از سمت  "اسکندرون" آن ها با کشتی در ساحل نیرو پیاده می کنند و اصل مهمات را از قطر و عربستان به آن جا ارسال می کنند.

وی خاطرنشان کرد:  آن ها از دو طرف می توانند پشتیبانی کنند و کار سختی در پیش داریم؛  ولی به فضل پروردگار متعال تمام نقاط سوریه آزاد خواهد شد.

منبع: تابناک

 

آخرین اخبار