امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۲۲:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15953
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۶
تعداد بازدید: 213
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رادیو «صدای اسرائیل» به نقل از «بنیامین نتانیاهو» گزارش داد که وی از ایده تشکیل دولت فلسطین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رادیو «صدای اسرائیل» به نقل از «بنیامین نتانیاهو» گزارش داد که وی از ایده تشکیل دولت فلسطین در کنار اسرائیل حمایت می‌کند زیرا نمی‌خواهد اسرائیل دولتی با دو ملیت باشد.

وی افزود: اگر وزیر خارجه آمریکا چادری در منطقه واقع بین قدس و رام‌الله برپا کند، من با محمود عباس در آن چادر می‌مانم تا مذاکره کرده و به توافق برسیم.

وی تصریح کرد که راه‌حل منازعه فلسطینی-اسرائیلی این است که فلسطینیان به یهودیت دولت اسرائیل اعتراف کرده و آن را به رسمیت بشناسند.

اظهارات نتانیاهو در حالی است که «دانی دنون» معاون وزیر جنگ رژیم صهیونیستی هفته پیش در اظهاراتی جنجال‌برانگیز تاکید کرد که نتانیاهو از آنجائی که می‌داند با فلسطینیان به توافق نمی‌رسد، دعوت به مذاکره می‌کند.

وی تصریح کرد که دولت نتانیاهو با تشکیل دولت فلسطین مخالف است و مشکل فلسطینیان را باید اردن و مصر حل نماید و کشورهای عربی نیز که میزبان آوارگان فلسطینی هستند به آنها تابعیت کامل دهند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها