امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۰۰:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 159571
تاریخ انتشار: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۰۹
تعداد بازدید: 199
به گزارش«پیروان مــوعــود»، سازمان جهانی«شیعه رایتس واتش»، نسبت به حوادث ترویستی اخیر که برخی شهرهای شیعه نشین عراق را مورد ...

به گزارش«پیروان مــوعــود»، سازمان جهانی«شیعه رایتس واتش»، نسبت به حوادث ترویستی اخیر که برخی شهرهای شیعه نشین عراق را مورد هدف قرار داد، اظهار نگرانی کرد.

بنا به نقل از وبگاه خبری «النبأ»، این سازمان جهانی در بیانیه ای بمب گذاریهای اخیر را محکوم کرد. در بیانیه این سازمان آمده است: «حملات وحشیانه بیانگر خوی درنده فکر تکفیری – تروریستی است که شیعیان را مورد هدف قرار داده است. این اقدامات خصومت تکفیریها را با انسانیت و بویژه جوامع شیعه به تصویر می کشد."

شیعه رایتش ووتش نسبت به کوتاهی برخی جهات سیاسی دولت عراق در حمایت از شیعیان واکنش نشان داد و خواستار مقابله جامعه بین المللی با نسل کشی علیه شیعیان عراق شد.

این سازمان اشاره کرد گروههای تروریستی شهرهای «السماوه» و «بغداد» را مورد حملات وحشیانه گسترده و خونین قرار دادند. این حملات وحشیانه کشته شدن تعداد زیادی از مردم بی گناه، تخریب مناطق مسکونی و فاجعه انسانی را به دنبال داشت. که این امر نمایانگر کوتاهی برخی مؤسسه های دولت عراق در حمایت از مردم مظلوم این کشور است.

این سازمان در پایان با خانواده های قربانیان اعلام همبستگی کرد و شفای عاجل مصدومین حوادث تروریستی را از خدا مسألت کرد.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/ 750

 

آخرین اخبار
پربازدید ها