امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۷:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 159596
تاریخ انتشار: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۵۸
تعداد بازدید: 283
به گزارش پیروان مــوعــود، سخنگوی رسمی مقاومت اسلامی نُجَباء با اشاره به انفجارهای انتحاری اخیر در عراق اظهار داشت: تعاملات و بده بستان های سیاسی، ...


به گزارش پیروان مــوعــود، سخنگوی رسمی مقاومت اسلامی نُجَباء با اشاره به انفجارهای انتحاری اخیر در عراق اظهار داشت: تعاملات و بده بستان های سیاسی، راه را برای دستیابی گروههای تروریستی  به اهداف جنایتکارانه و انتقام از این ملتِ مقاوم هموار کرده است.

«سيد هاشم الموسوي» بیان کرد: خشکاندن منابع تروریسم و از بین بردن گروههای زیرزمینی آن، جز با عملیات اطلاعاتی جدی و حمله های پیشگیرانه و پیوسته محقق نمی شود.

وی افزود: وقت آن رسیده که دولت از محکوم کردن جنایات تروریستها دست کشیده و در جواب انفجارها و تجاوزات آنها، زندانها را از وجود قاتلان و جنایتکاران پاکسازی کند.

سخنگوی رسمی مقاومت اسلامی نُجَباء تاکید کرد: در آینده ای نزدیک، پاسخی دردناک و بی سابقه به دشمن خواهیم داد.

الموسوي افزود: کسانی که گمان می کنند انفجارهای تروریستی شهرک صدر در جبهه فراموش می شود، در توهم به سر می برند و بدانند که عزم رزمندگان برای ادامه جنگ علیه تروریستها ذره ای کم نخواهد شد.

وی مظلوم نمایی تروریستها در شهر فلوجه را شرم آور خواند و خاطرنشان کرد: فلوجه به کیمنگاه تروریستها و نقطه سیاهی در تاریخ عراق تبدیل شده است.

سخنگوی رسمی مقاومت اسلامی نُجَباء همچنین از شورای مدیریتی شهر فلوجه خواست که به صراحت آنچه در این شهر می گذرد را به اطلاع مردم برساند و نام سیاستمداران خائن را که با تروریستها همکاری می کنند به همگان اعلام کند.
 

منبع: مهر

 

آخرین اخبار
پربازدید ها