امروز : سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۲:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15963
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۶
تعداد بازدید: 99
«ولید سکریه» نماینده پارلمان لبنان از فراکسیون «وفاداری به مقاومت» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بیروت تاکید ...

«ولید سکریه» نماینده پارلمان لبنان از فراکسیون «وفاداری به مقاومت» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بیروت تاکید کرد: این به مصلحت کشورهای بزرگ نیست که جنگی مذهبی در لبنان وجود داشته باشد، چراکه این موضوع به زیان منافع این کشورها در لبنان خواهد بود.

سکریه در ادامه افزود: ادامه این روند به ویژه آنچه در صیدا در جریان است، تنها به سود برخی از طرف‌هاست تا بر مقاومت فشار بیاورند، اما آنها بی‌تردید راه به جایی نخواهند برد و موفق نخواهند شد تا اوضاع را آنگونه که می‌خواهند به مرز انفجار برسانند.

سکریه گفت: دولت لبنان با مدارا کردن و تساهل با افرادی همچون «شیخ احمد الأسیر» در واقع به آنها آزادی انجام هر کاری را خواهد داد و متاسفانه اگر اوضاع اینگونه پیش برود، چنین افرادی به راحتی و مقابل چشمان دولت موجب بروز مشکلات و چالش‌های بسیار برای کشور خواهند شد و آنها به اینگونه تصور می‌کنند که می‌توانند مقاومت را تحت فشار قرار دهند.

وی در پاسخ به این سوال که ماهیت اهداف رژیم صهیونیستی در برابر لبنان را در این اواخر چگونه ارزیابی می‌کند؟ گفت: ای‌ کاش که اسرائیل مرتکب خطا شود و علیه لبنان وارد جنگ شود. واقعیت امر این است که این آن چیزی است که آرزوی آن را داریم، چون زمان تسویه حساب فرا رسیده و نتیجه کاملاً مشخص است.
انتهای پیام/خ  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها