امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۰۶:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15967
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۶
تعداد بازدید: 139
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «دویچه‌وله»، آلمان در نشست روز گذشته در دوحه قطر بار دیگر اعلام کرد که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «دویچه‌وله»، آلمان در نشست روز گذشته در دوحه قطر بار دیگر اعلام کرد که بنابر قانون اساسی آلمان نمی‌تواند به صورت مستقیم سلاح در اختیار هیچکدام از گروه‌های درگیر جنگ داخلی بگذارد.

«گیدو وستروله» وزیر خارجه آلمان با این حال اعلام کرد که هدف اصلی نشست روز گذشته کمک هر چه بیشتر به معارضان بود. وی در این مورد گفت: «این کمک می‌تواند از راه‌های دیگر صورت گیرد. اما همه ما معتقدیم که راهکار سیاسی برای سوریه ضروری است.»

نشست حامیان مخالفان دولت سوریه روز شنبه در دوحه برگزار شد. بحث ارسال سلاح برای مخالفان دولت سوریه مهمترین موضوعی بود که در این نشست مورد بررسی قرار گرفت. دولت آمریکا هفته گذشته با ارسال مستقیم سلاح برای مخالفان موافقت کرده بود.

فرانسه، آمریکا و دیگر کشورهای غربی با حمایت مالی کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس و عربستان حضوری فعال در درگیری‌های سوریه داشته و علنا به حمایت مالی و تسلیحاتی از مخالفان می‌پردازند.

انتهای‌پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها