امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۱۴:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 159696
تاریخ انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۱۹:۵۱
تعداد بازدید: 255
به گزارش پیروان مــوعــود؛ چندی پیش ویدئویی در شبکه ملی عربستان پخش شد که در آن یک مشاور خانواده روشی را برای کتک زدن زنان و تأدیب آن‌ها ارائه ...

به گزارش پیروان مــوعــود؛ چندی پیش ویدئویی در شبکه ملی عربستان پخش شد که در آن یک مشاور خانواده روشی را برای کتک زدن زنان و تأدیب آن‌ها ارائه کرد

این ویدئو در ماه فوریه (بهمن 94) و در ماه آوریل (فروردین 95) به وسیله موسسه تحقیقاتی خاورمیانه در واشینگتن شناسایی شد و واکنش‌های متعددی را به دنبال داشت. دولت عربستان نیز پخش این ویدئو را از شبکه ملی این کشور تأیید کرد.

در این ویدئو خالد الثقبی—مشاور خانواده—راهکارهایی را برای کتک زدن زنان و تأدیب آن‌ها ارائه می‌دهد. در بخشی از این ویدئو او می گوید: کتک زدن زن امری بسیار خطرناک است که گاهی اوقات باعث ناراحتی مرد می‌شود ولی این واکنش باید در یک مورد حتماً اجرا شود و آن زمانی است که زن حقوق خود را با مرد (همسرش) برابر بداند. اما به خواست خدا و با ارائه روشی می‌توان از این پل به سادگی عبور کرد و زنان را به‌گونه‌ای که آسیب جدی نبینند کتک زد. مردان برای کتک زدن زنان باید شرایط اسلامی ضرب و شتم را رعایت کنند.

این مشاور سعودی خانواده می‌افزاید: ضرب و شتم زنان نباید با اجسام سخت مانند میله یا چوب ضخیم باشد. ابزار ضرب و شتم باید چوبی به قطر یک خلال‌دندان و یا یک دستمال باشد. برای کتک زدن زنان نباید از دست استفاده کرد.


خالد الثقبی هدف از کتک زدن زنان را تأدیب آن‌ها قلمداد می‌کند و بر این باور است که مردان نباید خشم خود را با ضرب و شتم آن‌ها تخلیه کنند و تنها در صورتی که زنان خود را با مردان برابر بدانند باید کتک بخورند!
 

منبع: باشگاه خبرنگاران

 

 

 

آخرین اخبار
پربازدید ها