امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 159753
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۱۸:۴۰
تعداد بازدید: 314
به گزارش پیروان مــوعــود، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش، در جمع کارکنان وظیفه منطقه سوم نبوت نداجا ضمن تبریک اعیاد ...

به گزارش پیروان مــوعــود، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش، در جمع کارکنان وظیفه منطقه سوم نبوت نداجا ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به‌ویژه ولادت با سعادت امام زمان(عج) اظهار داشت: شما کارکنان وظیفه سرمایه‌های گران‌قدر این نظام هستید؛ اگر چه نیروی دریایی ارتش یک نیروی تجهیزات‌محور است، ولی این تجهیزات نیاز به یک نیروی انسانی قوی دارد؛ که الحمدلله این نیروی انسانی قوی هم در بین کارکنان پایور و هم کارکنان وظیفه ما وجود دارد.

وی افزود: جایگاه کارکنان وظیفه در نیروی دریایی یک جایگاه ویژه است؛ چون کارکنان وظیفه جوان و شاداب هستند و این شادابی و جوانی باعث شور و نشاط و پیشرفت در کارهاست، و چون جوانان این شور و نشاط را منتقل می‌کنند، باعث بالا رفتن توان رزمی در یگان‌ها می‌شوند.

دریادار سیاری گفت: تا این روحیه وجود دارد توان ما بالاست و  توان بالا باعث بازدارندگی است؛ لذا شما سربازان باید افتخار کنید که در این مقطع سنی در حال گذراندن خدمت مقدس سربازی هستید؛ پس هرچه که دارید را برای کشور، ملت‌ و ناموس‌تان خرج کنید و این ذهنیت که سربازی بیگاری است را از خود دور کنید.

فرمانده نیروی دریایی ارتش تصریح کرد: به دلیل آمادگی بالایی که داریم، کسی جرئت تجاوز به کشور ما را ندارد و این آمادگی به دلیل وجود شما عزیزان است؛ پس شرح وظایف خود را به خوبی یاد بگیرید و انجام بدهید و مسائل ایمانی و اعتقادی  خود را تقویت کنید.

در پایان از کارکنان وظیفه نمونه منطقه سوم نیروی دریایی ارتش تجلیل به عمل آمد.

منبع: دفاع پرس

 

آخرین اخبار