امروز : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 24
۰۵:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 159760
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۲۰:۲۵
تعداد بازدید: 265
به گزارش «پیروان مــوعــود»، «وهیب وهبی»، عضو دبیرخانه احزاب لبنانی شهادت «مصطفی بدر الدین» از فرماندهان ارشد حزب ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، «وهیب وهبی»، عضو دبیرخانه احزاب لبنانی شهادت «مصطفی بدر الدین» از فرماندهان ارشد حزب الله را به همسنگران و همرزمان او در جبهه مقاومت، خانواده محترم شهید و مردم لبنان تبریک و تسلیت گفت.

وی ضمن تاکید بر شجاعت، قدرت و دانش بالای حزب الله برای تلافی ترور شهید بدر الدین تاکید کرد: پاسخ حزب الله به این جنایت در چارچوب نبردهای این جنبش علیه تکفیری‌ها در سوریه است.

سیاستمدار لبنانی ادامه داد: البته امکان اجرای عملیات ویژه حزب الله برای گرفتن انتقام خون این مجاهد عزیز وجود دارد تا مطابق با شرایط تحولات میدانی درس سختی به تکفیری‌ها بدهد .

وهبی در عین حال هر گونه تنش مرزی لبنان با سرزمین‌های اشغالی را بعید دانست و گفت: حزب الله در حال حاضر به دنبال جنگ با رژیم صهیونیستی نیست و در صورت اثبات دخالت رژیم صهیونیستی در ترور شهید بدر الدین، این جنبش قواعد بازی را یکی پس از دیگری مشخص کرده است.

مصطفی بدرالدین  فرمانده شاخه نظامی  حزب الله لبنان طی انفجاری در نزدیکی فرودگاه  دمشق به شهادت رسید.

وی در خصوص انتخابات شوراهای شهر لبنان و تاثیر آن بر ثبات این کشور گفت: بی تردید برگزاری موفق این انتخابات بخصوص در مناطق پرتنش همچون شهر مرزی عرسال بهانه‌ها برای برگزاری انتخابات پارلمانی که خواهان برگزاری آن قبل از شوراهای شهر بودیم، از میان برد.

سیاستمدار لبنانی از پارلمان کشورش خواست با تصویب قانون جدید انتخابات دوره تمدید پارلمان کنونی را کوتاه کنند.

وهبی درباره تحریم‌های آمریکا علیه حزب الله گفت تحریم‌های مالی آمریکا علیه حزب الله و اعضای آن و همزمان حملات رسانه‌ای کشورهای عربی علیه این جنبش همان سیاست کهنه‌ای است که آمریکایی‌ها در قبال جمهوری اسلامی ایران در پیش گرفتند تا آن را تسلیم کنند، اما به نتیجه نرسیدند و همین امر درباره حزب الله صدق می‌کند.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/6454

 

آخرین اخبار
پربازدید ها