امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۲:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 159766
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۲۰:۲۵
تعداد بازدید: 288
به گزارش «پیروان مــوعــود»، در پی خروج «طارق الهاشمی»، از لیست تحت تعقیب اینتر پل (پلیس بین الملل)، یکی از نمایندگان ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، در پی خروج «طارق الهاشمی»، از لیست تحت تعقیب اینتر پل (پلیس بین الملل)، یکی از نمایندگان فراکسیون «دولة القانون»، از تحرکات و تلاشهای سعودی – ترکی در جهت تبرئه این سرکرده تروریسم خبر داد.

«کامل الزیدی»، یکی از اعضای فراکسیون «دولة القانون» در گفتگو با پایگاه خبری «المسله» تصریح کرد: ایادی سعودی – ترکی در تبرئه هاشمی واضح و مشهود است. الزیدی هاشمی را حلقه وصل بین رژیم بعث و تروریسم داعشی توصیف کرد.

الزیدی از تلاشهای مخفیانه رژیمهای تروریست مآب وهابی- عثمانی برای صدور عفو طارق الهاشمی و گروهی دیگر از تروریستها که دهها تن از شهروندان عراقی را به خاک و خون کشیده اند، هشدار داد.

اینترپل دیروز دوشنبه طارق الهاشمی معاون پیشین رئیس جمهور عراق را از لیست قرمز و تحت تعقیب خارج کرد.

گفتنی است اینترپل در سال ۲۰۱۲ دستور دستگیری طارق الهاشمی را به اتهام حمایت از تروریسم و به درخواست دولت وقت عراق به ریاست «نوری المالکی» صادر کرده بود.

پیش تر، زمزمه های آزادی «محمد الداینی» دیگر سیاستمدار تروریست بعثی نیز شنیده شد.

الداینی عامل بمب گذاری سال 2007 مجلس عراق است. وی همچنین متهم به انجام حملات خمپاره ای علیه شیعیان عراق و زنده به گور کردن قربانیان می باشد.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/ 750

 

آخرین اخبار
پربازدید ها