امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۲:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 159774
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۲۱
تعداد بازدید: 349
به گزارش پیروان مــوعــود، جینگ پس از سفر به یمن افزود: کمک کشورهای کمک کننده به یمن به طور نگران کننده ای کاهش یافته ومیلیون ها تن نیاز به غذا، آب ...

به گزارش پیروان مــوعــود، جینگ پس از سفر به یمن افزود: کمک کشورهای کمک کننده به یمن به طور نگران کننده ای کاهش یافته ومیلیون ها تن نیاز به غذا، آب سالم وکمک های بهداشتی دارند.

جینگ ضمن درخواست کمک از دولت ها برای یمن افزود: در سال جاری ، فقط 16 درصد مبلغ درخواستی سازمان ملل جهت کمک به بیش از 13 میلیون یمنی دریافت شده است.

وزیر خارجه دولت مستعفی یمن روز گذشته با اعلام خبر تعلیق گفت وگوها در کویت گفت: این گفت وگوها پس از گذشت چند هفته هیچ پیشرفتی نداشته است.

عربستان با ائتلاف برخی کشورهای عربی منطقه و با همراهی آمریکا از ششم فروردین سال گذشته ،حملات گسترده ای را به یمن آغاز کرده است تا «عبد ربه منصور هادی» رئیس جمهوری مستعفی و فراری این کشور را به حاکمیت بازگرداند و از قدرت گرفتن انقلابی های یمنی که امنیت شهرهای این کشور را تأمین می کنند، جلوگیری کند.

بر اثر این حملات، تاکنون هزاران یمنی از جمله صدها زن و کودک، شهید یا زخمی و ده ها هزار نفر نیز آواره شده اند و به تأسیسات زیربنایی، خدماتی و درمانی این کشور آسیب های جدی وارد شده است و به دلیل محاصره دریایی ، زمینی و هوایی این کشور ، بسیاری از مردم یمن در حال حاضر با مشکل کمبود غذا و عدم دسترسی به آب اشامیدنی سالم دست و پنجه نرم می کنند.

منبع: ایرنا

 

برچسب ها: یمن,گرسنگی
آخرین اخبار
پربازدید ها