امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۱۴:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 159784
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۲۲
تعداد بازدید: 390
به گزارش «پیروان مــوعــود»، رهبر کاتولیک‌های جهان به طور تلویحی از غربی‌ها خواست در شیوه‌های صدور آنچه که وی صدور ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، رهبر کاتولیک‌های جهان به طور تلویحی از غربی‌ها خواست در شیوه‌های صدور آنچه که وی صدور دموکراسی غربی به کشورهای عربی توصیف کرد تجدید نظر کنند.

«پاپ فرانسیس» گفت هیچ ترسی از اسلام نیست بلکه از داعش باید ترسید.

وی در گفت‌و‌گو با مجله کاتولیک فرانسه زبان "لا کروآ" تصریح کرد: هیچ دلیلی برای ترس از دین اسلام وجود ندارد بلکه باید از داعش و جنگ تهاجمی‌اش که برای خدشه وارد کردن به جایگاه اسلام به راه انداخته است، ترسید.

رهبر کاتولیک‌های جهان افزود: درست است که فتح [کشور‌ها] مفهومی است که با اصل اسلام آمیخته شده است اما این تفسیر نیز بر انجیل متّا منطبق است زیرا مسیح، یارانش را برای تبلیغ دین مسیحیت به همه نقاط جهان اعزام کرد.

پاپ تصریح کرد: وظیفه ما در مرحله کنونی و در برابر تروریسم اسلامی این است که از خود بپرسیم چه شیوه‌هایی را برای صدور دموکراسی غرب به کشورهایی مانند عراق، که حاکمیتی قوی بر آن حاکم بود و لیبی، که ساختار حاکمیت قبیله‌ای محکمی داشت، اتخاذ کردیم. دیگر نمی‌توانیم بدون توجه به این مسئله، به مسائل کشورهای اسلامی توجه کنیم و به روابط با آن‌ها ادامه دهیم.

وی همچنین خاطرنشان کرد: همزیستی بین مسلمانان و مسیحیان ممکن است. من از کشوری هستم که در آن مسلمانان و مسیحیان با احترام و محبت در کنار هم زندگی می‌کنند. لبنان بهترین نماد این همزیستی در کشورهای عربی است.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/ 852

 

آخرین اخبار
پربازدید ها