امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۷:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15980
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۶
تعداد بازدید: 80
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المصری الیوم، سرلشگر «محمد ابراهیم» در نشست امروز طرح‌های مربوط به تامین امنیت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المصری الیوم، سرلشگر «محمد ابراهیم» در نشست امروز طرح‌های مربوط به تامین امنیت اردوگاه‌های امنیتی، نیروهای امنیتی و مراکز پلیس و نیز مقابله با هر گونه تلاش برای یورش به تاسیسات را مورد بررسی قرار می‌دهد.

منابع آگاه امنیتی نیز گزارش دادند که 320 تشکل از نیروهای امنیتی مصر تامین امنیت تظاهرات 30 ژوئن را بر عهده دارند و نیروهای عملیات ویژه امنیت مرکزی نیز با گارد ریاست جمهوری تامین امنیت ساختمان سازمان رادیو و تلویزیون، فرودگاه‌ها و بنادر و ساختمان سفارت آمریکا را بر عهده خواهند داشت.

از سوی دیگر اعضای باشگاه افسران پلیس نیز در بیانیه‌ای تاکید کردند که جلوی استفاده از هر گونه خودرو و یا هر گونه تجهیزات به سرقت رفته از مرکز پلیس، به منظور ایجاد شکاف و اختلافات بین پلیس و ملت گرفته شود.

یک منبع نظامی نیز گفت که نیروهای مسلح به حمایت از موسسات دولت و تاسیسات آن اهتمام دارند تا خطری امنیت آنها را تهدید نکند.

جنبش تمرد(شورش) طی فراخوانی از مردم خواسته است تا روز 30 ژوئن(9 تیر) همزمان با سالروز ریاست جمهوری مرسی، تظاهراتی علیه وی برگزار و برکناری مرسی از قدرت و برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری را خواستار شوند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها