امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۸:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 159850
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۱۷:۲۹
تعداد بازدید: 388
به گزارش پیروان مــوعــود، منابع خبری چهارشنبه شب گزارش دادند: نخست وزیر رژیم صهیونیستی لیبرمن را به عنوان وزیر جنگ جدید این رژیم و به عنوان جانشین ...

به گزارش پیروان مــوعــود، منابع خبری چهارشنبه شب گزارش دادند: نخست وزیر رژیم صهیونیستی لیبرمن را به عنوان وزیر جنگ جدید این رژیم و به عنوان جانشین موشه یعلون انتخاب کرده است.

بر اساس این گزارش آویگدور لیبرمن رئیس حزب "اسرائیل خانه ما است"، از سوی نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به عنوان جانشین موشه یعلون به سمت وزیر جنگ رژیم صهیونیستی انتخاب شده است.

در پی این اقدام حزب لیکود به ریاست نتانیاهو به لیبرمن تبریک گفت و از حزب تابع وی خواست که مذاکرات را در کوتاه ترین زمان ممکن به پایان رساند.

نتانیاهو پیش از اعلام این خبر با موشه یعلون وزیر جنگ کابینه خود دیدار داشته و در جریان این دیدار به وی اعلام کرده که لیبرمن قصد دارد جانشین وی را قبول کند.
 
لیبرمن کیست؟

آویگدور لیبرمن متولد 5 ژوئن 1958 یک سیاست‌مدار صهیونیست متولد کیشینف، مولداوی است.
وی رئیس حزب ملی‌ گرای افراطی اسرائیل خانه ما است.

وی در سی و یکمین کابینه رژیم صهیونیستی، وزیر سیاست‌های راهبردی این رژیم بود.

لیبرمن طرحی جنجالی را برای تاسیس کشور فلسطین ارائه داده که بر اساس آن مناطق عمدتاً عرب‌نشین فلسطین اشغالی به فلسطین واگذار شده و در عوض مناطق عمدتاً یهودی‌نشین کرانه باختری به فلسطین اشغالی منضم می‌ شود.

منبع: میزان

 

آخرین اخبار
پربازدید ها