امروز : پنجشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 27
۲۳:۲۵
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 159854
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۱۷:۲۹
تعداد بازدید: 265
به گزارش پیروان مــوعــود، در پی تشدید درگیری ها بین گروههای تروریستی در غوطه شرقی دمشق، تاکنون 800 تروریست تکفیری کشته شده اند. هم اکنون گروه ...

به گزارش پیروان مــوعــود، در پی تشدید درگیری ها بین گروههای تروریستی در غوطه شرقی دمشق، تاکنون 800 تروریست تکفیری کشته شده اند.
 
هم اکنون گروه تروریستی جیش الإسلام شرق غوطه شرقی دمشق را تحت اشغال خود دارد و گروه تروریستی جبهه النصره و فیلق الرحمن نیز بر غرب آن کنترل دارند.
 
بر اساس این گزارش، دو طرف این درگیری، هزاران تروریست را برای نبردی فراخوانده اند که ظاهرا نمی توان پایانی را برای آن متصور شد.
 
تشدید درگیری ها غوطه شرقی، شهروندان این منطقه را که محل زندگی آنها به محیطی برای نبرد سنگین بین تروریستها شده است، خشمگین هستند.
 
از زمانی که عبدالناصر شمیر سرکرده گروه تروریستی فیلق الرحمن، آماده باش عمومی اعلام کرد، دیگر تاکتیک جنگی این گروه صرفا محدود به ترور و کشتن در شهر دوما پایگاه گروه تروریستی جیش الإسلام نیست. فیلق الرحمن از آن زمان تاکنون، صدها نفر از عناصر گروه تروریستی جیش الإسلام را دستگیر کرده است.
 
گروه تروریستی جیش الإسلام بعد از کشته شدن دهها تن از عناصرش به شرق غوطه شرقی رفت و این در حالی است که در غرب غوطه شرقی گروههای تروریستی زیادی هستند که با یکدیگر هم پیمان شده اند. این گروههای تروریستی شامل فیلق الرحمن، الاتحاد الإسلامی لأجناد الشام،  القاعدة وجبهه النصره که ایدئولوژی همه آنها جهاد تکفیری است می باشد.
 
اختلافی که بین گروههای تروریستی به وجود آمده، فقط برای گسترش نفوذ و حفظ منافع و اشغال مساحتهای بیشتری است.
 
بر اساس اطلاعات میدانی، قوی ترین گروه در غوطه شرقی، جیش الإسلام است که با وجود در اختیار داشتن دهها تانک و گردان، امروز دیگر قادر به فیصله دادن به درگیری ها نیست. همچنین این گروه تروریستی دیگر نمی تواند دشمنان خود را همانند کاری که با گروه تروریستی جیش الامه کرد، پاکسازی کند.  سرکرده آن را دستگیر کرد و اعدامشان کرد و سیطره خود را بر دوما و اطراف آن گستراند. دشمنان جیش الإسلام
 
دشمنان جیش الإسلام امروز تحت یک ائتلاف واحد علیه این گرو گرد هم جمع شده اند.بنابراین گروههای تروریستی فیلق الرحمن،جبهه النصره و اجناد الشام هزاران نیرو دارند که این امر نشان دهنده طولانی بودن نبردهای سنگین بین دو طرف است.

منبع: تسنیم

 

آخرین اخبار