امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۶:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 159895
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۰:۴۵
تعداد بازدید: 304
به گزارش «پیروان مــوعــود»، یک پایگاه وابسته به مخالفان سوری نوشت داعش اعلام کرده است کسانی که تمایل داشته باشند در مراسم حج شرکت کنند، ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، یک پایگاه وابسته به مخالفان سوری نوشت داعش اعلام کرده است کسانی که تمایل داشته باشند در مراسم حج شرکت کنند، باید به این شروط عمل کنند:
- ۲ معرفی‌نامه از عناصر داعش ارائه کنند.
- وثیقه‌ای ملکی برای ضمانت بازگشت در اختیار داعش قرار دهند.
- متولد سال ۱۹۷۰ و پیش از آن باشند.
- دروۀ «آموزش دینی» داعش را گذرانده باشند.
داعش، همچنین، از علاقمندان به شرکت در حج خواسته است تا مجموعه‌ای از مدارک شناسایی مورد نظر این گروه را در اختیارش قرار دهند.
 
با این حال هنوز مشخص نیست که این افراد چگونه و با کدام گذرنامه و از چه راهی می‌خواهند وارد عربستان شوند!
 
داعش ساخته و پرداخته سرویس‌های اطلاعاتی و جاسوسی آمریکایی و اسرائیلی است و تفکرات آن برخاسته از وهابیت است، کارشناسان تأکید دارند که این گروه تروریستی با اقدامات جنایتکارانه خود به دنبال ضربه زدن به چهره اسلام در دنیا است؛ «ابوبکر بغدادی»، سرکرده اصلی گروه تروریستی داعش در دوران حضور اشغالگران آمریکایی در عراق، در زندان بوکا در اختیار آمریکایی‌ها بود. با ایجاد این گروه شمار قابل توجهی از افراطی‌ها از کشورهای مختلف حتی آمریکا و کشورهای اروپایی، در سایه سکوت مقامات آن کشورها و با همکاری سرویس‌های اطلاعاتی غربی و همپیمانان آنها در منطقه به راحتی توانستند به این گروه تروریستی ملحق شوند. اما اکنون بازگشت این تروریست‌ها به یکی از بزرگترین مشکلات کشورهای غربی تبدیل شده است.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/ 852

 

برچسب ها: داعش,مکه,حج
آخرین اخبار
پربازدید ها