امروز : دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 27
۱۱:۵۰
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 159931
تاریخ انتشار: ۲ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۰۵
تعداد بازدید: 178
به گزارش «پیروان مــوعــود»، سرکرده برجسته نظامی گروه تروریستی احرار الشام امروز( شنبه) در درگیری با نیروهای سوریه در حومه لاذقیه کشته ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، سرکرده برجسته نظامی گروه تروریستی احرار الشام امروز( شنبه) در درگیری با نیروهای سوریه در حومه لاذقیه کشته شد.
 «اسماعیل علی پاشا» و مشهور به «ابوضیاء بنش» در درگیری با نیروهای سوریه در تپه الحداده در حومه لاذقیه کشته شد.برخی صفحات نزدیک به جنبش تروریستی احرار الشام در شبکه اجتماعی تویتر، کشته شدن علی پاشا را در حومه لاذقیه تایید کردند.
نیروهای سوریه به منظور بازپس‌گیری تپه الحداده در حومه لاذقیه و پایان دادن به تسلط گروههای مخالف بر حومه شمالی لاذقیه دست به عملیات نظامی منظمی می زنند؛ این در حالی است که ارتش سوریه توانست اغلب پایگاهها در آنجا را از جمله مهمترین آنها ربیعه و سلمی بازپس گیرد.نیروهای سوری همچنین پس از ورود به منطقه دیرالعصافیر و عقب نشینی کامل عناصر جیش الاسلام و گروههای هم‌پیمان آن، توانستند شهرک ها و روستاهای بخش جنوبی غوطه شرقی را به طور کامل به کنترل درآورند.
گفتنی است درگیری میان گروههای مسلح در داخل غوطه بسیار شدید است؛ به گونه ای که تعداد کشته شدگان طرفهای درگیری به حدود هزار و 200 نفر رسیده است. 

 

آخرین اخبار
پربازدید ها