امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۹:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 159954
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۰۰:۰۵
تعداد بازدید: 208
به گزارش «پیروان مــوعــود»،  هند یک کشور اکثریت هندو سکونت گاه بیش از 160 میلیون مسلمان است ولی تنها شمار اندکی از آنها به داعش ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»،  هند یک کشور اکثریت هندو سکونت گاه بیش از 160 میلیون مسلمان است ولی تنها شمار اندکی از آنها به داعش پیوسته اند؛ رهبران و اعضای جامعه هند می گویند این امر گواهی بر قدرت مردم سالاری سکولار هند است. 
در یک نوار ویدئویی که توسط سایت یک گروه اطلاعاتی آمریکا رصد شد، داعش زندگی هماهنگ مسلمانان با هندوها را که گاو ، درخت و خورشید را پرستش می کنند به باد تمسخر گرفته و مصرانه از آنها خواسته است به سرزمین های تحت کنترل داعش در 'خلافت ' بپیوندند. 
یک ستیزه جوی هندی که هویت خود را 'ابو سلمان الهندی' ذکر می کند که در حال فعالیت در استان حمص سوریه است در این ویدئو گفت: در این سرزمین باید از کفار ابراز انزجار کرد؛ در این سرزمین ، باید جهاد کرد.
وی ادعا کرد: در این سرزمین، مذهب شما در امان است و «قانون الله» بالاترین قوانین است؛ در این سرزمین، چیزی نیست که شما را از اعمال خیر، از دعوت و موعظه به اسلام بازدارد؛ در این سرزمین زندگی و اموال شما تحت محافظت است.
یک ستیزه جوی دیگر مدعی می شود: داعش به هند خواهد آمد تا مسلمانان را آزاد کرده و انتقام اعمال خشونت علیه آنها در سال 2002 را در ایالت غربی گجرات و همچنین کشمیر و همچنین انتقام انهدام یک مسجد توسط هندوهای متعصب در سال 1992 را بگیرد. 
او می گوید: 'ما با شمشیر بازخواهیم گشت تا شما را آزاد کرده و انتقام مسجد بابری، گجرات و کشمیر را بگیریم.
این رسانه در پایان افزود: بیش از یکهزار نفر در گجرات کشته شدند که اکثر آنها مسلمانانی بودند که مورد حمله هندوهای خشمگین از سوزانده شدن هندوها در یک قطار قرار گرفتند. 

 

آخرین اخبار
پربازدید ها