امروز : جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 28
۱۵:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 159999
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۳۶
تعداد بازدید: 158
به گزارش پیروان مــوعــود، با آغاز عملیات آزادسازی شهر فلوجه از صبح امروز (دوشنبه) با دستور «حیدرالعبادی»، نیروهای ارتش، عشایر اهل سنت و ...

به گزارش پیروان مــوعــود، با آغاز عملیات آزادسازی شهر فلوجه از صبح امروز (دوشنبه) با دستور «حیدرالعبادی»، نیروهای ارتش، عشایر اهل سنت و الحشد الشعبی از چندین محور به مواضع تروریست‌های داعش حمله کردند و نیروی هوایی عراق نیز در حال پشتیبانی هوایی است.

به نوشته پایگاه خبری السومریه نیوز، نیروهای سازمان بدر عراق (بخشی از الحشد الشعبی) توانسته‌اند دو منطقه را در شمال شرق فلوجه آزاد کنند. همچنین دهها تروریست داعشی در حمله نیروی هوایی عراق به مواضع آنان در منطقه «الشهدا»، «الصقلاویه» و «الحصی»  در شهر فلوجه کشته شده‌اند.

از سوی دیگر نیروهای ارتش عراق اعلام کرده‌اند که از صبح امروز توانسته‌اند منطقه «السجر» و «الصبیحات» و ۱۰ منطقه دیگر در جنوب «الکرمه» را پس از درگیری با داعش، آزاد کنند که در جریان این درگیری‌ها ۴۰ داعشی از پای در آمدند.

همراه با آغاز خوب عملیات آزادسازی فلوجه، «حیدرالعبادی» نخست وزیر عراق به عنوان فرماندهی کل نیروهای مسلح، وارد اتاق عملیات فلوجه شده است.

به نوشته السومریه نیوز، بزرگان شهر فلوجه اعتقاد دارند که نیروهای عراقی به زودی وارد شهر خواهند شد، چرا که مردم فلوجه از تروریست‌های داعش متنفر و بسیاری از آن‌ها خواستار خون خواهی نزدیکانشان از تروریست‌های داعش هستند.

منبع: فارس

 

آخرین اخبار