امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۲:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 160014
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۵:۰۴
تعداد بازدید: 161
به گزارش «پیروان مــوعــود»، استانداری های بصر ، نجف و کربلا ممنوعیت ورود محصولات عربستان را آغاز کردند و اداره پلیس استان نجف نیز به ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، استانداری های بصر ، نجف و کربلا ممنوعیت ورود محصولات عربستان را آغاز کردند و اداره پلیس استان نجف نیز به بازرگانان عراقی مدتی مهلت داد تا قراردادهای مربوط به ورود کالا از عربستان ، ترکیه و قطر را لغو کنند و گذرگاه های مرزی بصره نیز ممنوعیت ورود کالا از این کشورها را به مرحله اجرا گذاشتند.

'مرتضی کریم الشحمانی' رییس کمیته گذرگاه های مرزی در شورای استانداری بصره تاکید کرد: تحریم شرکت های سعودی و ممنوعیت ورود محصولات این کشور از چند روز پیش به اجرا گذاشته شد.

الشحمانی در گفت وگوی مطبوعاتی ضمن اعلام این مطلب افزود: اداره های گذرگاه های مرزی دریایی و زمینی عراق به هیچ یک از محصولات سعودی اجازه ورود به این کشور را نمی دهند.
الشحمانی خاطرنشان کرد: بازرگانان بصره به نوبه خود در این زمینه تعهد سپردند و تاکید کردند که در نتیجه اجرای مصوبه شورای استانداری این شهر متحمل هیچگونه ضرر و زیانی نشده اند.

شورای استانداری بصره در بیستم ماه مارس گذشته (اول فروردین 95) تصمیم گرفت تمامی شرکت های سعودی را تحریم کند.
ناظران سیاسی این اقدام را نشات گرفته از حمایت عربستان و قطر و ترکیه از تروریست ها در عراق می دانند زیرا گروهک تروریستی داعش با حمایت لجستیکی ، نظامی و مالی ریاض و دوحه در عراق شکل گرفت و تقویت شد و توانست بخش وسیعی از این سرزمین را به اشغال خود درآورد.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها