امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۰:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16005
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۱
تعداد بازدید: 56
شیخ «احمد بدر الدین حسون» مفتی سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق افزود: طرف‌ها و کسانی‌که اعلام ...

شیخ «احمد بدر الدین حسون» مفتی سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق افزود: طرف‌ها و کسانی‌که اعلام کرده‌اند، گروه‌های تروریستی را مسلح خواهند کرد، موضوع و مسئله جدیدی را مطرح نمی‌کنند، چون بیش از 2 سال است که دست به چنین کاری می‌زنند و این موضوع جدیدی نمی‌تواند باشد، اما مردم سوریه با مبارزه با تروریسم ثابت کردند که حقیقت دیگری در سوریه وجود دارد.

مفتی سوریه در ادامه افزود: مردم سوریه ثابت کردند که مردمی مقاوم هستند و تا لحظه آخر نیز در قبال تروریسم سازمان یافته‌ای مقاومت خواهند کرد که کشورهای عربی و غربی به سرکردگی آمریکا آن را هدایت می‌کنند و سوریه بدون تردید در برابر جنگ طایفه‌ای و مذهبی که علیه آن تدارک دیده شده مقاوم باقی خواهند ماند و در راه پیروزی گام بر خواهد داشت.

اما در خصوص انتخابات ریاست جمهوری در ایران حسون گفت: انتخابات ریاست جمهوری در ایران بهترین نمونه انتخابات در جهان است و آمریکا و تمام جهانیان باید از دمکراسی که بر ایران حاکم است، درس بگیرند.

مفتی سوریه تاکید کرد: ایران بار دیگر ثابت کرد که دارای مردمی است که می‌توانند پایه‌های دمکراسی را در کشور خود تثبیت کنند و دمکراسی را که که دیگران از دست داده‌اند، محقق کنند و آن را در کشور خود تحقق بخشند.

وی تاکید کرد که ایران بر خط مشی شورا و مشورت بنا نهاده و ملت ایران از تمام طیف‌ها و طبقات و گروه‌هایش توانست این خط مشی را با اخلاص و صداقت به نمایش بگذارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها