امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۸:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 160059
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۵۲
تعداد بازدید: 242
به گزارش پیروان مــوعــود، نظرسنجی انجام شده توسط موسسه "ریل کلیر پولیتیکس" موسوم به آر سی پی حاکی است که دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواه انتخابات ...

به گزارش پیروان مــوعــود، نظرسنجی انجام شده توسط موسسه "ریل کلیر پولیتیکس" موسوم به آر سی پی حاکی است که دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا برای نخستین بار بر هیلاری کلینتون پیشی گرفته است.

این نظرسنجی که طی روزهای 13 تا 19 ماه می انجام شده نشانگر پیشتازی 0.2 درصدی ترامپ بر کلینتون است. این نظرسنجی همانند 2 نظرسنجی دیگر انجام شده توسط واشنگتن پست و ای بی سی نیوز و نظرسنجی دیگر ان بی سی نیوز و وال استریت ژورنال است که نشانگر رقابت تنگاتنگ ترامپ و کلینتون است.

البته نظرسنجی وال استریت ژورنال و ان بی سی نیوز نشان می دهد که کلینتون و ترامپ با بالاترین نرخ دیدگاه منفی از سوی رای دهندگان آمریکایی در تاریخ نظرسنجی های این کشور روبرو شده اند.

نظرسنجی آر سی پی نشان می دهد که برنی ساندرز دیگر نامزد دموکرات انتخابات آمریکا از نظر دیدگاه مثبت رای دهندگان بالاتر از ترامپ و کلینتون قرار گرفته و 43 درصد رای دهندگان نسبت به وی دیدگاه مثبتی دارند. ساندرز نسبت به ترامپ یک برتری دو رقمی داشته است.

نظرسنجی جدید موسسه "دیتا تارگتینگ" نیز حاکی است که 58 درصد رای دهندگان آمریکایی از عملکرد ترامپ و کلینتون ناراضی هستند. 65 درصد رای دهندگان نیز اعلام کرده اند که ترجیح می دهند به نامزدی غیر از ترامپ و کلینتون رای دهند.
 

منبع: تسنیم

 

آخرین اخبار
پربازدید ها