امروز : پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ - 2020 July 9
۱۰:۴۳
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 160065
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 624
کلنا عباسک یا مهدی
مراسم اولین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم سردار سید جاسم نوری ۶ خرداد ماه در اهواز برگزار میشود

کلنا عباسک یا مهدی

به گزارش پیروان مــوعــود٬مراسم مراسم اولین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم سردار سید جاسم نوری ۶ خرداد ماه در اهواز برگزار میشود.

ایـن مراسم با حضور خانوداه شهید و اقشار مختلف مردم پنج شنبه ۶ خرداد ماه بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد شهدا واقع در آخر اسفالت کوی مشعلی٬خیابان جنت فرعی دوم برگزار خواهد شد.

در این مــراسم سردار حسن شاهوارپور، فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان به سخنرانی خواهد پرداخت.

 

 

 

شهید سید جاسم نوری در پانزدهمین روز از اسفند ماه سال 1346 هجری شمسی در حمیدیه خوزستان به دنیا آمد، سید جاسم آخرین فرزند سید جابر بود که خداوند متعال 2 پسر و 5 دختر به او عطا کرده بود.

این شهید والامقام در روز پنج شنبه هفتم خرداد ماه سال 1394 هجری خورشیدی، در شهر الرمادی عراق مجروح شد و پس از انتقال به بیمارستان در مدینه الطب بغداد به شهادت رسید.

پیکر مطهر شهید نوری به کربلای معلا منتقل و با حضور اقشار مختلف مردم و رزمندگان عراقی و زائران ایرانی در بین الحرمین تشییع شد و پس از آن به ایران انتقال یافت.

پیکر شهید نوری پس از انتقال به ایران در روز یکشنبه 10 خرداد ماه 1394 به حمیدیه برده شد و مردم حمیدیه با این شهید وداع کردند و بعد از آن نیز در اهواز با حضور اقشار مختلف مردم، رزمندگان عراقی و یمنی تشییع و بنا به وصیتش، در پایین مزار شهید مدافع حرم حبیب جنت مکان در قطعه 2 گلزار شهدای اهواز آرام گرفت.

آخرین اخبار
پربازدید ها