امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۰۷:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 160072
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۵:۱۸
تعداد بازدید: 210
به گزارش «پیروان مــوعــود»، همراه با آغاز عملیات آزادسازی شهر فلوجه، از اواخر شب یکشنبه، جریان رسانه‌ای سعودی و برخی جریان‌های ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، همراه با آغاز عملیات آزادسازی شهر فلوجه، از اواخر شب یکشنبه، جریان رسانه‌ای سعودی و برخی جریان‌های سیاسی نزدیک به عربستان در عراق، علیه نیروهای الحشد الشعبی و در رد حضور آن‌ها در این عملیات شروع به تبلیغات مسموم کرده‌اند.

به نوشته پایگاه خبری الغدیر، «هادی العامری» دبیر کل سازمان بدر عراق (بخشی از نیروهای الحشد الشعبی) با درخواست از اهالی شهر فلوجه برای ترک شهر از گذرگاههای امن، گفت که تمامی گروههای الحشد الشعبی در عالی‌ترین درجه اخلاق انسانی و اسلامی و ملی با شهروندان و اهالی فلوجه رفتار می‌کنند.

العامری در یک مصاحبه مطبوعاتی گفته است: مرحله اول عملیات آزادسازی فلوجه در راستای محاصره دشمن تروریستی است، بنابراین از عزیزان خود در فلوجه می‌خواهیم تا شهر را به خاطر حفظ جان و سلامتی خود ترک کنند تا داعش از آن‌ها برای سپر انسانی استفاده نکند.

او همچنین از جوانان فلوجه نیز خواست تا برای آزادی شهر با نیروهای امنیتی همکاری کنند.

این فرمانده عالی رتبه نیروهای الحشد الشعبی همچنین نسبت به حفاظت از مال و جان تمامی شهروندان تأکید کرد و آن را خواست اکید مرجعیت عراق دانست.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/ 852

 

آخرین اخبار
پربازدید ها