امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۸:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 160111
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۰۴:۰۱
تعداد بازدید: 142
به گزارش «پیروان مــوعــود»، رئیس نمایندگی کمیته بین المللی صلیب سرخ در عراق، با تاکید بر این مطلب که فلوجه نباید به یک رمادی دیگر تبدیل شود، از همه ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، رئیس نمایندگی کمیته بین المللی صلیب سرخ در عراق، با تاکید بر این مطلب که فلوجه نباید به یک رمادی دیگر تبدیل شود، از همه طرف های سهیم در درگیری عراق خواست تا تمام تلاش خود را برای حمایت و حفاظت از غیر نظامیان این شهر به کار گیرند.

وی با ابراز نگرانی از حوادث پیش آمده در گذشته و در جریان آزادسازی و پاکسازی شهر رمادی در عراق گفت: نباید بگذاریم فلوجه هم به یک رمادی دیگر تبدیل شود. پاکسازی رمادی از مهمات و بازسازی خانه ها و سیستم آب و برق آن اگر نه سال ها، ماه ها طول خواهد کشید.

«ریتز» افزود: مصونیت غیر نظامیان باید حفظ شده و به آنان اجازه داده شود تا فلوجه را با امنیت کامل ترک کنند. خانه­ ها و دیگر زیرساخت­های غیرنظامی هم نباید هدف حملات قرار گیرند. مردم فلوجه تا حال از پیامدهای  نبردهای بی­ وقفه در این منطقه رنج­های بسیاری را متحمل شده ­اند. به همین دلیل، باید به سازمان­های بشردوستانه اجازه داده شود تا به آنها دسترسی پیدا کرده و کمک ­رسانی کنند.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها