امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۵:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 160120
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۰۴:۰۴
تعداد بازدید: 244
به گزارش «پیروان مــوعــود»، علاوه بر کشته شدن 36 تروریست، چهار نیروی امنیتی و نظامی مصری نیز کشته شدند.بر اساس این گزارش، یک افسر و سه سرباز مصری در ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، علاوه بر کشته شدن 36 تروریست، چهار نیروی امنیتی و نظامی مصری نیز کشته شدند.بر اساس این گزارش، یک افسر و سه سرباز مصری در حال گشت زنی در اثر انفجار یک منزل بمب گذاری شده کشته شدند.
منابع امنیتی مصری اعلام کرده اند که افراد مسلح وابسته به تروریست های بیت المقدس بودند که منزل مذکور را بمب گذاری کرده و در هنگام بازرسی نیروهای امنیتی مصری از این منزل، بمب ها منفجر شد که در نتیجه تعدادی کشته و زخمی برجای گذاشت.
در حادثه دیگری نیز سه سرباز مصری در جریان عملیاتی در جنوب شیخ زوید مجروح شدند.برپایه این گزارش، در اثر انفجار بمب کار گذاشته شده در یک خودرو در نزدیکی روستای البرث در جنوب رفح یک شهروند مصری کشته شد. 
منابع امینتی مصری گفتند که عامل این حملات، تروریست های بیت المقدس بوده اند.یک منبع امنیتی مصری که نامش در گزارش ذکر نشده در این باره گفت: نیروی هوایی مصر نیز روز سه شنبه سه خودروی تروریست ها را بمباران کرد که در نتیجه آن 6 فرد مسلح به هلاکت رسیدند.تعدادی از تروریست ها نیز در نزدیکی روستای الجوره در جنوب شیخ زوید با نیروهای نظامی مصر درگیر شدند که پس از محاصره 30 نفر از تروریست به هلاکت رسیدند.

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها