امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۲:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 160130
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۳:۲۸
تعداد بازدید: 248
به گزارش پیروان مــوعــود، دبیرکل مقاومت اسلامی نجباء با تاکید بر لزوم وحدت میان شیعیان و اهل سنت برای خشکاندن ریشه تروریسم اظهار داشت: شیعیان و اهل ...

به گزارش پیروان مــوعــود، دبیرکل مقاومت اسلامی نجباء با تاکید بر لزوم وحدت میان شیعیان و اهل سنت برای خشکاندن ریشه تروریسم اظهار داشت: شیعیان و اهل سنت دست در دست هم در همه جنگ ها در کنار هم ایستادند و این مساله، پیام روشن و بزرگی برای فتنه گران و صاحبان تریبون های منحرف دارد.

حجت الاسلام والمسلمین «شیخ اکرم الکعبی» افزود: داعش دست به کشتار علمای اهل سنت و بسیاری از نیروها و فرماندهان خود زده است، چراکه می خواهد مردم را در جهل نگه داشته و از این طریق نقشه های آمریکا و صهیونیست ها را اجرا کند.

وی با بیان اینکه داعش نماینده جاهلیت و فکر منحرفی است، خاطرنشان ساخت: به همین دلیل نیز زنان، کودکان و مردم بی گناه را قتل عام می کند.

دبیرکل مقاومت اسلامی نجباء، نبرد و همچنین دشمن شیعیان و اهل سنت را واحد دانست و گفت: پیروزی از آنِ ما است زیرا ما نماینده اسلام واقعی در نبرد با این گروه تروریستی خارج از اسلام هستیم.

شیخ اکرم الکعبی، با اشاره به آخرین تحولات فلوجه نیز اظهار داشت: تروریست های داعش، خانواده های ساکن شهر "الگرمه" ــ که در نزدیکی پل الزرگه هستند ــ را به اجبار به شهر فلوجه منتقل کرد تا به عنوان سپر انسانی از آنان استفاده کند.

وی پیشروی رزمندگان بسیج مردمی (الحشد الشعبی) و نیروهای امنیتی را قابل قبول و حساب شده عنوان کرد و افزود: نیروهای عراقی از همه محورها به شهر فلوجه فشار آورده اند که باعث تلفات سنگین تروریست های داعش شده است.

دبیر کل مقاومت اسلامی نجباء در پایان خطاب به رزمندگان تصریح کرد: از تمامی مجاهدین می خواهم که از اخلاق امام علی علیه السلام در تعامل با قاتلان و طغیان گران پیروی کنند.

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها