امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۵:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 160131
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۳:۲۸
تعداد بازدید: 286
به گزارش  پیروان مــوعــود، کیلی آیوت سناتور آمریکایی که حمایت 18 سناتور دیگر جمهوریخواه را به همراه داشت، متممی را به قانون اقدام دفاع ملی ...

به گزارش  پیروان مــوعــود، کیلی آیوت سناتور آمریکایی که حمایت 18 سناتور دیگر جمهوریخواه را به همراه داشت، متممی را به قانون اقدام دفاع ملی افزوده است که بر اساس آن تحریم‌های وضع شده علیه برنامه موشک بالستیک ایران و افرادی که از آن حمایت می‌کنند، تمدید خواهد شد.

متمم‌های ارائه شده از سوی آیوت همچنین قانون تحریم‌های ایران را که اواخر امسال اعتبار آن پایان خواهد یافت، تا سال 2031 میلادی تمدید خواهد کرد.

این سناتور آمریکایی اعلام کرده است که اگر دولت اوباما موضع سختگیرانه تری علیه آزمایش‌های موشک بالستیک ایران اتخاذ نکند، برای اعمال تحریم‌های بیشتر علیه تهران تلاش خواهد کرد.

کوری گاردنر یکی از سناتورهایی که از متمم پیشنهادی آیوت حمایت کرده در این باره تاکید کرد: دولت اوباما باید به جای کاهش تحریم‌ها، به قول خود برای استفاده از ابزارهای لازم برای برخورد با رفتار بد ایران، عمل کند.

در حالی که سناتورهای جمهوریخواه نتوانسته‌اند مانع از اجرای توافق هسته‌ای ایران شوند، ولی هنوز سرخوردگی و ناامیدی خود را از این توافق ابراز می‌کنند. جمهوریخواهان در شرایط کنونی همه تلاش خود را برای مقابله با تصمیم دولت آمریکا در خرید آب سنگین از ایران متمرکز کرده‌اند.

باب کورکر و بن کاردین سناتورهای عضو کمیته روابط خارجی ماه‌هاست که روی قانون تحریم‌های ایران کار می‌کنند تا برنامه موشک بالستیک ایران را هدف قرار دهند.

جان کورنین دیگر سناتور جمهوریخواه نیز متممی را برای افزایش تحریم‌ها علیه افرادی که در حادثه بازداشت نظامیان آمریکایی در آب‌های سرزمینی ایران نقش داشتند، آماده کرده است.
 

منبع: تسنیم

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها