امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 17
۰۲:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 160141
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۳:۲۸
تعداد بازدید: 361
به گزارش پیروان مــوعــود، بر اساس نظرسنجی منتشر شده در نشریه انجمن پزشکی آمریکا، آزار جنسی در جامعه پزشکی این کشور بسیار رایج است.1066 دکتری که در ...

به گزارش پیروان مــوعــود، بر اساس نظرسنجی منتشر شده در نشریه انجمن پزشکی آمریکا، آزار جنسی در جامعه پزشکی این کشور بسیار رایج است.

1066 دکتری که در نظرسنجی دانشکده پزشکی دانشگاه میشیگان شرکت کردند همگی جوایز معتبری را از سازمانهای ملی بهداشتی دریافت کردند.

نتایج این نظرسنجی تکان دهنده بود؛ 30 درصد از زنان اعلام کردند که در دوران کاری خود به‌صورت مستقیم مورد آزار جنسی قرار گرفته‌اند، این درحالی است که 4 درصد از پزشکان مرد با چنین تجربه‌ای مواجه بوده‌اند، درعین حال 70 درصد از زنان و 22 درصد از مردان اعلام کردند که در دوران خود شاهد تعصب جنسی بوده‌اند.

درعین‌حال 66 درصد از زنان و 10 درصد از مردان اعلام کردند که تعصب بر اساس جنسیت را تجربه کرده‌اند.

رشما جاگسی، استادیار دانشکده پزشکی دانشگاه میشیگان و تهیه کننده این نظرسنجی در بیانیه‌ای اعلام کرد: این یادآور این موضوع جدی است که جامعه ما برای رسیدن به تساوی جنسیتی راه زیادی پیش رو دارد.

این اخبار پس از آن منتشر شد که جاکسی در تحقیقات ماه گذشته میلادی خود متوجه شد که پزشکان زن 24 درصد کمتر از همکاران مرد خود درآمد دارند.

منبع: تسنیم

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها