امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۴:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 160162
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۸:۵۹
تعداد بازدید: 341
به گزارش پیروان مــوعــود، گروه تروریستی «جبهه النصره» سال گذشته تعدادی از نیروهای ارتش لبنان لبنان را در حومه شهرک مرزی ...

به گزارش پیروان مــوعــود، گروه تروریستی «جبهه النصره» سال گذشته تعدادی از نیروهای ارتش لبنان لبنان را در حومه شهرک مرزی «عرسال» ربوده بودند و مدتی بعد جسد بدون سر «محمد حمیه» یکی از نیروهای ارتش به خانواده‌اش تحویل داده شد.

«مصطفی الحجیری» معروف به ابوطاقیه و برادرش «ابوعجینه» ( رئیس شورای شهر عرسال) عامل این جنایت معرفی شدند. اما روز گذشته خبری مبنی بر ناپدید شدن محمد الحجیری (برادرزاده ابوطاقیه) در عرسال منتشر شد و ساعاتی بعد جنازه وی کنار قبر شهید حمیه پیدا شد.

به گزارش فارس، پس از کشته شدن محمدالحجیری، طرفداران وی در گروه تروریستی جبهه النصره به حالت آماده باش درآمدند و یک بار دیگر فضای شهر عرسال را که بافتی قبیله ای دارد متشنج کردند.

در همین راستا، نیمه شب گذشته دهها تن از عناصر تروریستی جبهة النصرة برای انتقام‌گیری از کشته شدن الحجیری در رشته کوه‌های قلمون غربی مستقر شدند و حملات شدیدی را به مواضع نیروهای مقاومت حزب الله لبنان درغرب ارتفاعات «فلیطه» آغاز کردند.

بنا بر این گزارش، نیروهای مقاومت که از ظهر روز گذشته در حالت آماده باش قرار گرفته بودند، تحرکات تروریست‌ها را در منطقه رصد کردند و در گام نخست اجازه نزدیک شدن آنان را به مناطق تحت کنترل خود دادند و سپس در اقدامی غافلگیرانه با توپخانه آنان را هدف قرار دادند.

در جریان این درگیری‌ها، ده‌ها تن از عناصر تروریستی کشته یا زخمی شدند و با سردرگم شدن تروریست ها حملات ادامه یافت و 25 تن از تروریست‌ها کشته شدند.

عناصر تروریستی جبهه النصره پس از تحمل ضربات سنگین در نهایت از منطقه متواری شدند.

منبع: فارس

 

آخرین اخبار
پربازدید ها