امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۰:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 160164
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۸:۵۹
تعداد بازدید: 306
به گزارش پیروان مــوعــود، روزنامه انگلیسی دیلی میل در سایت اینترنتی خود نوشت: بحرین در لیست کنترل وضعیت حقوق بشر دولت انگلیس گنجانده شده است ولی ...

به گزارش پیروان مــوعــود، روزنامه انگلیسی دیلی میل در سایت اینترنتی خود نوشت: بحرین در لیست کنترل وضعیت حقوق بشر دولت انگلیس گنجانده شده است ولی لندن همچنان به آموزش نیروهای نظامی بحرین می پردازد و به آموزش نیروهای دیگر کشورها خصوصاً عربستان نیز ادامه می دهد.

سایت خبری مرآة البحرین به نقل از دیلی میل گزارش داد : مسئولان زندان های بحرین ژانویه 2016 وارد ایرلند شمالی شدند تا از 3 زندان دیدن کنند و این دیدار زمینه سازی برای اجرای طرح آموزش زندانبان های بحرین با هزینه 2 میلیون و 100 هزار پوند (3 میلیون و 80 هزار دلار آمریکا) بود.
 
دیلی میل نوشت : فعالان حقوق بشر هفته گذشته درپی مشارکت حمد بن عیسی آل خلیفه پادشاه بحرین در جشن تولد نود سالگی الیزابت دوم ملکه انگلیس انتقادات و اعتراضات زیادی به راه انداختند.

سایت روسیا الیوم نیز اعلام می کند که ارتش انگلیس از سال 2014 به نیروهای نظامی بحرین و عربستان و 14 کشور دیگر آموزش می دهد کشورهائی که پرونده سفیدی در زمینه حقوق بشر ندارند.

کیت آلن رئیس دفتر سازمان عفو بین الملل در انگلیس فوریه 2016 اعلام کرد که نوع روابط انگلیس با عربستان نشان می دهد که لندن آماده چشم پوشی از حقوق بشر است.

منبع: العالم

 

آخرین اخبار
پربازدید ها