امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۴:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 160166
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۸:۵۹
تعداد بازدید: 332
به گزارش پیروان مــوعــود، «شمس نیوز» نوشت: زیاد النخاله، معاون دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد در گفتگو با طرف مصری به آنها ...

به گزارش پیروان مــوعــود، «شمس نیوز» نوشت: زیاد النخاله، معاون دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد در گفتگو با طرف مصری به آنها گفته شد مسئله اصلی مشکلات مردم نوار غزه بازگشایی گذرگاه رفح است و این مسئله هیچ ارتباطی با مسئله اختلافات داخلی و مسئله آشتی ملی ندارد زیر آنکه در این میان رنج می برد و در نهایت هزینه می پردازد ملت فلسطین است.

وی در ادامه افزود: هیئت جهاد اسلامی به طرف مصری تأکید کرد ادامه وضعیت کنونی موجب انفجار اوضاع در نوار غزه خواهد شد. به گفته وی طرف مصری اعلام کرده است بازگشایی گذرگاه رفح با وضعیت امنیتی شمال شبه جزیره سینا مرتبط است و این مسئله به اتخاذ تدابیر امنیتی از سوی مصر و فلسطینی مربوط می شود.

معاون دبیر کل جهاد اسلامی از دیدار اعضای هیئتی اعضای این جبنش با جنبش حماس و شخص خالد مشعل خبر داد و اعلام کرد آنها را در جریان مباحث انجام شده قرار داده‌اند.

وی در پایان گفت: نه قصد داریم روحیه ها را تضعیف کنیم و نه اینکه انتظارها را بالا ببریم. ما تلاش خود را انجام دادیم و این کار را ادامه خواهیم داد و امید داریم نتایج خوبی از آن حاصل شود و گشایشی به وجود آید.

هیئتی از جنبش جهاد اسلامی فلسطین طی سفری چند روزه به مصر به ریاست رمضان عبدالله دبیر کل این جنبش با تعدادی از مسئولان مصری از جمله سرلشکر خالد فوزی، رئیس دستگاه امنیتی مصر دیدار کرد.

منبع: تسنیم

 

آخرین اخبار
پربازدید ها