امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۱:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16017
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۱
تعداد بازدید: 104
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیرحبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش در حاشیه چهارمین جشنواره حدیث ...

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیرحبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش در حاشیه چهارمین جشنواره حدیث نداجا در جمع خبرنگاران گفت: ما باید طبق خواسته رهبری به نیروی انسانی مومن، معتقد و متخصص در نیروی دریایی ارتش داشته باشیم.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر تهدید ایران از سوی رژیم صهیونیستی گفت: آنها عددی نیستند که بخواهند علیه ما کاری کنند و قدرتی ندارند.

سیاری همچنین به انتخابات یازدهمین دوره اشاره و تصریح کرد: انتخابات به بهترین شکل و آزادترین نوع برابر تدابیر مقام معظم رهبری انجام شد به طریقی که دشمنان هم آن را تبریک گفتند و نتوانستند هیچ ایرادی بگیرند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش همچنین به آب‌اندازی ناوشکن بایندر را مطرح و اظهار داشت: در زمانی که همه علیه نظام سیاه نمایی می‌کردند جوانان ما ناوشکن بایندر را به عنوان یک ناوشکن به روز و کاملا بومی شده به آب انداختند که نشان از توانمندی متخصصان ما داشت.

سیاری همچنین در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر رابطه نیروی دریایی با دولت گذشته گفت: ما با همه مسئولین کشور رابطه خوبی داشتیم و بنابر ماموریت‌های راهبردی‌مان در آب‌های آزاد حضور داشتیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها