امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۳:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 160222
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۱:۵۹
تعداد بازدید: 235
به گزارش پیروان مــوعــود، معاریو با اشاره به توان نظامی موشکی حزب الله ادعا کرد: هر خانه ای در جنوب لبنان به « اتاق موشکی» تبدیل شده و ...

به گزارش پیروان مــوعــود، معاریو با اشاره به توان نظامی موشکی حزب الله ادعا کرد: هر خانه ای در جنوب لبنان به « اتاق موشکی» تبدیل شده و در زمان جنگ موشک ها از آنجا شلیک خواهند شد، زرادخانه ها و فعالیت های زیرزمینی حزب الله گسترش یافته است و نیروهای آن شب و روز در مرزهای جنوبی لبنان سرگرم رصد و کنترل اوضاع در فلسطین اشغالی، آماده سازی و حفر تونل ها هستند.

این روزنامه صهیونیستی افزود: اوضاع در غزه هم برای اسرائیل بهتر نیست و بتازگی «دوری گولد» مدیرکل وزارت خارجه اسرائیل به سازمان ملل اعلام کرد که حماس 95درصد از سیمان های وارد شده به غزه را برای ساخت تونل های بکار می برد.

معاریو با بیان اینکه « هدف اصلی اسرائیل باید تغییر موازنه وحشت باشد اما متاسفانه نمی تواند»، تاکید کرد: ماموریت اول لیبرمن در وزارت جنگ اثبات اینکه « مرد صلح » است، نمی باشد.

این روزنامه صهیونیستی اضافه کرد: ماموریت اول لیبرمن ارائه ابتکار عملی برای ایجاد راه های کاهش و تضعیف قدرت و توانمندی های نظامی حزب الله است.

معاریو افزود: تنها تهدید کردن و گفتن اینکه ما لبنان را در صورت حمله حزب الله علیه اسرائیل، نابود می کنیم، کافی نیست زیرا حزب الله هیچگاه تهدیدهای ما را جدی نمی گیرد.

این روزنامه صهیونیستی نوشت: اسرائیل نباید اجازه دهد زمام امور و ابتکارها در دست حزب الله باشد، لیبرمن باید صحنه نبرد آینده را ترسیم و ابتکارعمل در این زمینه ارائه کند.

معاریو افزود: اسرائیل باید از فعالیت های سری خارج و با همکاری طرف سوم شرایط را آماده کند و در یک کلام اسرائیل نباید به حزب الله اجازه دهد بیش از این قدرتمند تر شود.

این روزنامه صهیونیستی در عین حال اعتراف کرد: اسرائیل در این شرایطی که بسرمی برد نمی تواند ابتکارها را در دست بگیرد و حتی قدرت بازدارندگی خود را بازسازی کند ، اسرائیل اصلا مورد اهتمام جهان اسلام وحتی جهان غرب نیست.

منبع: ایرنا

 

آخرین اخبار
پربازدید ها