امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۷:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 160269
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۷:۲۲
تعداد بازدید: 255
به گزارش «پیروان مــوعــود»، "دنیل گلاسر،" دستیار وزیر خزانه داری آمریکا در اظهاراتی از احتمال تحریم وزرا و نمایندگان لبنانی منتسب به حزب ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، "دنیل گلاسر،" دستیار وزیر خزانه داری آمریکا در اظهاراتی از احتمال تحریم وزرا و نمایندگان لبنانی منتسب به حزب الله طبق قانون جدید آمریکا در خصوص توقف کمک های مالی به این گروه خبر داد.

وی در مصاحبه با شبکه لبنانی "ال بی سی" در خصوص این که آیا این قانون جدید شامل وزرا و نمایندگان حزب الله نیز خواهد شد، گفت: ما تفاوتی میان اعضای حزب الله قائل نخواهیم بود.
گلاسر در ادامه افزود: ما تفاوت های میان حزب الله و جامعه شیعی را کاملا درک می کنیم. ما این قانون را در سراسر جهان اجرا خواهیم کرد. بطور مشخص، این قانون تأثیر معینی در لبنان خواهد داشت؛ چرا که حزب الله حضور گسترده ای در این کشور دارد. اما هدف این قانون تنها حزب الله است و نه شیعیان.

قانون جدید آمریکا در خصوص منع اعطای کمک های مالی به حزب الله که ماه سپتامبر سال گذشته میلادی (شهریور 94) به تصویب رسید، هر فردی را که بطور گسترده به کمک های مالی به حزب الله  اقدام کند، مورد تحریم قرار می  دهد.

آمریکا مدعی است حزب الله لبنان گروهی تروریستی است.


تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/654

 

برچسب ها: حزب الله,لبنان
آخرین اخبار
پربازدید ها