امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۳:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 160270
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۷:۲۲
تعداد بازدید: 167
به گزارش «پیروان مــوعــود»،  محسن نظافتی  درباره برنامه‌های سازمان حج و زیارت برای سفر زائران به عتبات عالیات در ایام ماه ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»،  محسن نظافتی  درباره برنامه‌های سازمان حج و زیارت برای سفر زائران به عتبات عالیات در ایام ماه مبارک رمضان اظهار کرد: ثبت‌نام دور جدید اعزامها به عتبات آغاز شده و زائران از دهم خرداد ماه عازم سفر به عتبات می‌شوند.

وی ادامه داد: این دوره از سفرها بیشتر در ایام ماه مبارک رمضان انجام می‌گیرد و برای این منظور نیز بسته‌ها به 3 صورت تدارک دیده شده است.

نظافتی یادآور شد: در این میان برای زائرانی که قصد روزه‌داری را دارند، بسته‌های 14 و 22 روزه اعزام به عتبات عالیات عراق در نظر گرفته شده است.

مدیر‌کل عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به اعزامهای عتبات در ماه مبارک رمضان سالهای گذشته تصریح کرد: اکثریت زائران خواهان سفر در نیمه دوم ماه مبارک رمضان هستند چرا که می‌خواهند ایام لیالی قدر در عتبات عالیات حضور داشته باشند.

نظافتی درباره نرخ سفر به عتبات در ایام ماه مبارک رمضان خلطرنشان کرد: در این ایام حدود 10 تا 15 درصد کاهش قیمت را شاهد هستیم که امیدواریم استقبال مناسبی انجام شود.

افزایش 2 برابری ظرفیت اعزام به سامرا

وی از افزایش تعداد زائران سفر به سامرا خبر داد و گفت: در گذشته روزانه 10 اتوبوس به حرم امامین عسکریین در سامرا اعزام می‌شد که این ظرفیت به دو برابر افزایش یافته است.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/654

 

آخرین اخبار
پربازدید ها