امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۷:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 160287
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۸:۴۷
تعداد بازدید: 289
به گزارش پیروان مــوعــود، گروههای تروریستی بار دیگر محلات مسکونی شهر حلب را با دهها خمپاره موشکی هدف قرار دادند.بر اساس این گزارش، مناطق منیان، ...

به گزارش پیروان مــوعــود، گروههای تروریستی بار دیگر محلات مسکونی شهر حلب را با دهها خمپاره موشکی هدف قرار دادند.

بر اساس این گزارش، مناطق منیان، سلیمان الحلبی، الخالدیه، المیدان، و جمعیه الزهراء از جمله مناطقی در حلب بود که آماج حملات گسترده موشکی تروریستها قرار گرفت. در پی این حملات، شماری از شهروندان سوری از جمله کودکان به شهادت رسیده و یا زخمی شدند.

ارتش سوریه و نیروهای مقاومت نیز گروههای تروریستی در خان طومان در حومه جنوبی حلب را با گلوله های توپ هدف قرار دادند که در پی این حملات، شماری از تروریستها کشته و یا زخمی شدند.

هم اکنون نبردهای شدیدی بین گروههای تروریستی و گروه تروریستی داعش در حومه شمالی حلب در جریان است.

بعد از اینکه گروه تروریستی داعش به اطراف اعزاز در حومه شمالی حلب رسید، سایر گروههای مسلح در این شهر، آماده باش عمومی اعلام کردند.

درگیری هایی نیز بین گروه تروریستی موسوم به الجبهه الشامیه از سویی و گروه تروریستی داعش از سوی دیگری در شهرک مارع در حومه شمالی حلب در گرفت و داعش شماری از عناصر این گروه را به هلاکت رساند و یا به اسارت گرفت.

برخی از گروههای مسلح نیز با توجه به اینکه داعش همه مسیرها به سمت شهرک مارع را بست، فریاد کمک خواهی سر دادند.

و خبر دیگر اینکه منابع رسانه ای از ورود 20 خودروی حامل تروریستهای جیش الفتح از ترکبه به گذرگاه مرزی اطمه در مرزهای مشترک با ادلب در شمال سوریه خبر دادند.

از سوی دیگر برخی خبرها نیز از ارسال تجهیزات گسترده نظامی برای نیروهای ارتش سوریه و مقاومت در حلب و حومه آن و همچنین به خناصر و جاده اثریا به رقه حکایت دارد.

نیروهای ارتش سوریه در ادامه عملیات علیه گروههای تروریستی در حماه، 7 خودروی تروریستهای جبهه النصره را منهدم کردند و بیش از 50 تن از آنها را در اطراف شهرک معان در حومه شمالی این استان به هلاکت رساندند.

منبع: تسنیم

 

آخرین اخبار
پربازدید ها