امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۲:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 160296
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۹:۰۵
تعداد بازدید: 371
یک فعال ضدانقلاب خارج‌نشین با انتشار تصویری از خود، توهین کم‌سابقه‌ای به اهل‌بیت(ع) کرده است؛ وی در دوران حضور خود در ایران خود را یک اصلاح‌طلب می‌نامید.

یک فعال ضدانقلاب خارج‌نشین با انتشار تصویری از خود، توهین کم‌سابقه‌ای به اهل‌بیت(ع) کرده است؛ وی در دوران حضور خود در ایران خود را یک اصلاح‌طلب می‌نامید. 

به گزارش پیروان موعود، شادی صدر یک فعال سیاسی است که در سالیان اخیر در داخل کشور فعالیت سیاسی داشت و خود را مدافع حقوق بشر و به‌خصوص حقوق زنان و اصلاح‌طلبان معرفی می‌کرد. او حمایت زیادی از فعالیت‌های سیاسی اصلاح‌طلبان داشته و حتی در زمان حضورش در داخل کشور و قبل از خروج، اقدام به تحصن به نفع برخی اصلاح‌طلبان کرده و خود را در جرگه اصلاح طلبان معرفی کرده بود. وی پس از خروج از کشور نیز، بارها از فعالیت‌های سیاسی اصلاح‌طلبان حمایت کرده است.

شادی صدر که پس از خروج از کشور کشف حجاب کرده، حالا عکسی از خودش منتشر کرده است که در آن به اهل‌بیت‌(ع) توهین علنی می‌کند. صدر در این عکس، روی یک با پوششی زننده بر روی کاناپه مزین به پرچم عزای امام حسین(ع) نشسته و ظرف مشروبی در دست دارد.

ماجرای توهین به اهل‌بیت(ع) و تکرار پرسش از چرایی

در سالیان اخیر، تعداد زیادی از چهره‌های مشهور و غیرمشهور که خود را اصلاح‌طلب می‌نامیدند به خارج از کشور رفته و با عضویت در رسانه‌های معاند نظام، یا کشف حجاب کرده و یا علیه نظام و اسلام فعالیت کرده‌اند.

ماجرای توهین به اهل‌بیت(ع) و تکرار پرسش از چرایی
کشف حجاب فریبا داودی مهاجر

در یکی از آخرین نمونه‌ها، فریبا داودی مهاجر عضو شناخته‌شده جبهه اصلاح‌طلب اندکی پس از خروج از کشور در مقابل دوربین یک شبکه معاند نظام، کشف حجاب کرد.

علاوه بر اینها، فاطمه حقیقت‌جو (نماینده اصلاح طلب مجلس ششم)، رجبعلی مزروعی (نماینده اصلاح طلب مجلس ششم و عضو جبهه منحله مشارکت)، عطاالله مهاجرانی (وزیر ارشاد اصلاحات)، علی اصغر رمضانپور (معاون وزیر ارشاد دولت اصلاحات)،  . . . از چهره‌های شناخته‌شده‌ای هستند که از کشور خارج شده و هم‌اکنون مشغول کار در رسانه‌ها و مراکز ضدایرانی و ضداسلامی هستند.

غیر از این چهره‌ها، تعداد قابل توجهی از خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای اصلاح‌طلب نیز از جمله اکبر گنجی،‌ نیک‌آهنگ کوثر، محمدجواد اکبرین، فرناز قاضی‌زاده، مسیح علی‌نژاد، علی افشاری، مسعود بهنود، محسن سازگارا و . . . از کشور خارج شده و هر کدام در نقطه‌ای از جهان در حال فعالیت ضدایرانی در شبکه‌های تلویزیونی و سایت‌های خبری معاند نظام هستند.

ماجرای توهین به اهل‌بیت(ع) و تکرار پرسش از چرایی
عطاالله مهاجرانی وزیر ارشاد دولت اصلاحات در تلویزیون رژیم سلطنتی انگلیس

بسیاری از منتقدان جریان اصلاح‌طلب پیش از این که چرا کسانی که کشور را خارج شده و در جمع اپوزیسیون قرار می‌گیرند، قریب به اتفاق‌شان سابقه حضور در جرگه اصلاح‌طلبان را دارند و چرا جبهه اصلاح‌طلبان به این میزان "بی‌ دَر و پیکر" است؟

برخی اصلاح‌طلبان نیز به این مسئله معترفند؛ یکی از شخصیت‌های اصلاح‌طلب دستگیر شده در فتنه 88 می‌گوید: ما مشکل هویتی پیدا کرده ایم. هر فرد و جریان بی ریشه و بوته ای که لباس اپوزیسیون پوشید از او حمایت کردیم و نتیجه اش آن چه شد که نظام می خواست. ما شدیم عروس هزار داماد و هر که از گرد راه می رسد ما با او پیمان می‌بندیم.

ماجرای توهین به اهل‌بیت(ع) و تکرار پرسش از چرایی

حالا یک فعال سیاسی نزدیک به اصلاح‌طلبان و البته حامی آنها در محافل حقوقی، در اقدامی توهین آمیز با در دست داشتن شراب و نشستن در کنار پرچم سیدالشهدا(ع)، به اهل بیت(ع) اهانت کرده است، اهانتی که پیشتر نیز توسط اصلاح‌طلبان با درخواست تظاهرات علیه خدا (ابراهیم اصغرزاده)، قابل استناد نبودن احکام اسلامی و نفی وحی (عبدالکریم سروش)، اهانت به پیامبر اسلام (اکبر گنجی) و . . . مسبوق به سابقه بوده است.

درادامه تعدای از نمونه کارهای کثیف این هنرمند مرتد را مشاهده می فرمایید:

 


 

 

آخرین اخبار
پربازدید ها