امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۵:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16038
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۱
تعداد بازدید: 115
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بعد از ظهر امروز یکشنبه، «عدنان منصور» وزیر امور خارجه لبنان با سعید جلیلی نماینده مقام معظم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بعد از ظهر امروز یکشنبه، «عدنان منصور» وزیر امور خارجه لبنان با سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار جلیلی با محکوم کردن تصویب ارسال سلاح به معارضان سوریه توسط چند کشور محدود، این اقدام را یکی از مصادیق تهدید امنیت جهانی دانست و تاکید کرد: این مسئله قطعا با واکنش جامعه جهانی مواجه و موجب رسوایی این کشورها خواهد شد.

جلیلی افزود که کشورهای منطقه نخواهند گذاشت برخی قدرت‌های غربی به خود اجازه دهند با استفاده از ابزار تروریسم امنیت منطقه را هدف قرار دهند.

سعید جلیلی فرایند انتخابات در ایران را الگویی از دموکراسی واقعی برای منطقه و جهان دانست و افزود: پس از برگزاری هر انتخابات، شاهد افزایش اقتدار ملی نظام و قدرت بین‌المللی آن هستیم.

در این دیدار عدنان منصور وزیر امور خارجه لبنان نیز ضمن مغایر دانستن ارسال سلاح برای تروریست‌های القاعده و جبهه النصره با ادعای حمایت از دموکراسی در سوریه تصریح کرد: فراهم شدن امنیت در منطقه تنها از طریق راه‌حل‌های مسالمت آمیز و ملاک قرار دادن خواست مردم محقق می‌شود.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار