امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۰۷:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 160410
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۹:۲۶
تعداد بازدید: 200
به گزارش «پیروان مــوعــود»، «هادی العامری» از فرماندهان بلندپایه نیروهای الحشد الشعبی و دبیر کل سازمان بدر عراق، اعلام کرد ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، «هادی العامری» از فرماندهان بلندپایه نیروهای الحشد الشعبی و دبیر کل سازمان بدر عراق، اعلام کرد که مرحله دوم عملیات آزادسازی فلوجه از فردا با تسلط بر منطقه «السقلاویه» آغاز خواهد شد.

مرحله اول عملیات آزادسازی فلوجه که به آزادسازی مناطق اطراف شهر و به محاصره در آوردن تروریست‌های داعش مربوط می‌شود، تقریبا به پایان رسیده است.

به نوشته پایگاه خبری شبکه المیادین، هادی العامری تأکید کرد که عملیات طبق برنامه از پیش تعیین شده به پیش می‌رود.

نیروهای الحشدالشعبی امروز (یکشنبه) توانستند با پیشروی در شمال فلوجه، تروریست‌های داعش را مجبور کردند از منطقه «الزغاریت» به سمت «السقلاویه» عقب‌نشینی کنند.

فرماندهی عملیات بغداد نیز اعلام کرده است که نیروهای امنیتی و الحشد الشعبی در محور شمالی فلوجه توانسته‌اند، تلاش داعش برای نفوذ به کمربند امنیتی «البوشجل» را ناکام بگذارند.

موقعیت سقلاویه، البوشجل و فلوجه در نقشه مشخص است

فرمانده پلیس ضد تروریسم نیز اعلام کرده است که منطقه «البوشجل» کاملا امن شده و نیروها آماده حرکت به سمت «سقلاویه» هستند.

عملیات آزادسازی شهر فلوجه و مناطق اطراف آن از اواخر شب یکشنبه هفته گذشته (دوم اردیبهشت) با دستور حیدر العبادی، نخست‌وزیر و فرمانده کل آغاز شده است. در این عملیات نیروهای ارتش و امنیتی عراق، عشایر اهل سنت و 13 گروه الحشدالشعبی، حضور دارند و توانسته‌اند در یک هفته گذشته، خود را به اطراف شهر فلوجه برسانند.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/ 852

 

آخرین اخبار
پربازدید ها