امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۸:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16044
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۱
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با افت شدید قیمت سکه و کاهش نرخ دلار، کسب و کار صرافی‌ها نسبت به روزهای عادی شلوغ و پر رونق‌تر شده ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با افت شدید قیمت سکه و کاهش نرخ دلار، کسب و کار صرافی‌ها نسبت به روزهای عادی شلوغ و پر رونق‌تر شده است.

البته اغلب مراجعه کنندگان یا تنها برای قیمت‌گیری وارد صرافی‌ می‌شوند و یا اینکه قصد فروش دارند. 

یک صراف در این باره به خبرنگار فارس گفت: فعلا سکه نمی‌خریم، چون قیمت‌‌ها مشخص نیست؛ از ابتدای صبح تاکنون با قیمت بالاتر سکه خریداری کردیم که با نرخ‌های فعلی متضرر شده‌ایم.

صراف دیگری هم می‌گفت: اغلب افراد برای فروش به بازار می‌آید و کمتر کسی حاضر به خرید ارز است؛ به طور معمول بخشی از مشتریان برای نیازهای خود اقدام به خرید می‌کنند که امروز درصد کمی از مشتریان را تشکیل می‌دهند.

نگرانی اغلب دارندگان و متقاضیان ارز و سکه از نوسان روزهای آینده، موجب سردرگمی برخی فعالان این بازار شده است به گونه‌ای که در کنار هر صرافی می‌ایستیم، چند نفر به تابلو صرافی نگاه می‌کنند و از اطرافیان درباره آینده بازار می‌پرسند.

یکی از صراف‌ها با اشاره به نوسان شدید قیمت دلار، گفت: امروز قیمت دلار تا 2850 تومان کاهش یافت، اما در حال حاضر به نرخ 3095 تومان ‌معامله می‌شود. امروز قیمت یورو به 4050 تومان رسیده که نشان‌دهنده 300 تومان کاهش قیمت در دو روز اخیر است.
انتهای پیام/ب 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها