امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۷:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16049
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۵
تعداد بازدید: 133
به گزارش خبرنگار امنیتی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش در چهارمین جشنواره حدیث ...

به گزارش خبرنگار امنیتی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش در چهارمین جشنواره حدیث این نیرو که صبح امروز یکشنبه برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: طبق فرمایش امام (ره) ما می‌توانیم و برای توانستن باید به خدا و ائمه توکل و به معنویات توجه کنیم.

وی افزود: نیروی دریایی ارتش مظهر اقتدار ملت اسلامی و اثرگذار در سیاست‌های کلی نظام در جهان است.

سیاری تاکید کرد: برای اینکه یک نیروی دریایی راهبردی داشته باشیم باید روی پای خود بایستیم و تجهیزات و تاکتیک‌هایمان را خودمان ایجاد کنیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش ادامه داد: همچنین باید نیروی انسانی معتقد، توانمند و خدامحور داشته باشیم تا بتوانند از این تجهیزات استفاده کنند.

سیاری اظهار داشت: اگر به معنویت توجه کنیم هم می‌توانیم نیروی دریایی راهبردی داشته باشیم و هم روی پای خود بایستیم. در غیر این صورت امکان ندارد که بتوانیم به آنها دست یابیم.

وی در پایان گفت: با ارتقاء‌ سطح معنویات در نیروی انسانی می‌توانیم به خواسته‌های امام و مقام معظم رهبری در نیروی دریایی جامه عمل بپوشانیم.

در بخش دیگری از این مراسم حجت‌الاسلام حسنی رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش اظهار داشت: یک اراده آهنین ناو را به پیش می‌برد و یک انسان با ایمان می‌تواند محکم در برابر دشمنان بایستد. لذا باید به معنویت در نیروی انسانی توجه کنیم.

حسنی تاکید کرد: در آن زمان می‌توانیم مقابل جنگ نرم دشمن بایستیم که تکیه گاه ما در گفتمان اجتماعی، قال‌الله و قال اهل بیت باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها